USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Singapur’un Ankara Büyükelçisi Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


17.09.2018

Singapur’un Ankara Büyükelçisi Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

 Singapur’un Ankara Büyükelçisi A. Selverajah ve beraberindeki heyetle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Başkan Yardımcıları Göksel Karaevli ve Cemil Koçaş, Yönetim Kurulu Üyeleri H.Bahadır Yazıcı, Yılmaz Emer ve Mithat Saygı katıldılar.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Singapur Ankara Büyükelçisi A. Selverajah ve beraberindeki heyetin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirterek, “Gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı sizlere teşekkür ediyor, hoş geldiniz diyorum.”

Ziyarette Tekirdağ yatırım ortamı hakkında bilgileri Büyükelçi A. Selverajah’ a aktaran ve Tekirdağ ile Singapur arasında iş ilişkilerinin geliştirilmeleri konularında fikir alışverişinde bulunduklarını ifade eden Günay, “Konuşulan iş birliği alanında Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak üzerimize ne düşerse yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyor, başta Büyükelçimiz ve beraberindeki heyete ziyaretleri vesilesiyle teşekkür ediyorum ve çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Singapur Ankara Büyükelçisi A. Selverajah, Singapur’daki firmalar ile Tekirdağ’da faaliyet gösteren ve Singapur’da iş yapmak isteyen firmaları bir araya getirmek istediklerini belirterek, ortaklık kurulması için elçilik olarak her türlü desteği sağlayacaklarını ifade etti.

 

Singapur ile iş birliği yapılması öngörülen sektörler ise, tüketim malları, sağlık hizmetleri, kentsel gelişim (çevre planlaması, ulaştırma alt yapısı), teknoloji (finansal teknoloji, sanayi 4.0, e-ticaret) gibi alanlar belirtilmiştir. Günün anısına karşılıklı hediye takdimlerinin ardından toplantı sona ermiştir.

 

 

 

Singapur’un Ankara Büyükelçisi Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiSingapur’un Ankara Büyükelçisi Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiSingapur’un Ankara Büyükelçisi Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiSingapur’un Ankara Büyükelçisi Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2676
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11424
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11672