USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

SAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİ


06.01.2015

SAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu Edirne’deki programının ardından Tekirdağ’a geldi. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı (TTSO) ziyaret eden Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, Tekirdağ Valisi Ali Yerlikaya, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri ve Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Ahmet Akçay tarafından karşılandı. Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ile makam odasında gerçekleştirdiği ziyaret hakkında açıklamalarda bulunan Bakan Müezzinoğlu,  uzun bir süredir TTSO Başkanı Cengiz Günay’ı ziyaret etmek istediğini belirterek, “değerli arkadaşlarım tabi ki ben olabildiğince Trakya’nın bütün illerini fırsat buldukça ziyaret ediyorum. Bazen Çerkezköy, bazen Çorlu, bazen Hayrabolu, bazen Muratlı, bazen de merkeze geliyorum. Yaklaşık bir yıl önce Ticaret ve Sanayi odamızı ziyarete geleceğimi söylemiştim. Yaklaşık bir yıl önce verdiğimiz sözü tutarak, buradaki arkadaşlarımızla görüştük. Ticaret ve Sanayi Odamızdaki arkadaşlarımızın, Meclis Başkanımızın ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin bizden taleplerini dinlemeye geldik. Hem de 2015 yılına girdik. 2015 yılının Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na, üyelerine sağlık, mutluluk, huzur getirsin. Tekirdağlı hemşerilerimize, Trakya’ya, ülkemize, insanlığa daha çok barışa vesile olsun. Tekirdağ TSO Başkanımızın yemekten sonra talepleri varsa onları değerlendireceğiz” dedi.

 

Sağlık Bakanımız bölgemiz açısından büyük bir şans diyen Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Bölgemiz ve şehrimizle ilgili Sağlık Bakanımızdan ne zaman yardım istediysek, ne zaman destek istediysek bizleri kırmadan yardımcı oldu” dedi.

 TTSO Başkanı Günay, Sağlık Bakanı Müezzinoğlu’na günün anısına hediye takdim etti ve yönetim kurulu üyeleri ile toplu fotoğraf çekimi gerçekleştirildi. Sağlık Bakanı Müezzinoğlu Tekirdağ TSO Restoranında düzenlenen yemeğin ardından Tekirdağ’dan ayrıldı.

SAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİSAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİSAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİSAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİSAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİSAĞLIK BAKANI MÜEZZİNOĞLU ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 19
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11472
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11720