USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

S.S. HAYAL ADASI KADINLARI KADIN GİRİŞİMİ VE ÜRETİM KOOPERATİFİ’NDEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET


26.10.2017

S.S. HAYAL ADASI KADINLARI KADIN GİRİŞİMİ VE

ÜRETİM KOOPERATİFİ’NDEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET

 

S.S. Hayal Adası Kadınları Kadın Girişimi ve Üretim Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Aynur Güner ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyesi Nimet Çıngar, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek, kooperatif olarak ürettikleri yöresel ürünlerden oluşan hediye takdiminde bulundular.

 

Evinde üretim yapan kadınların üretimlerini değerlendirebilmek için bir araya gelerek kurdukları S. S. Hayal Adası Kadınları Kadın Girişimi ve Üretim Kooperatifinin açılışı geçtiğimiz yaz aylarında gerçekleşmişti. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti. Günay, “Girişimci kadınlarımızın bir araya gelerek kurmuş oldukları kooperatif sayesinde evlerinde ürettikleri yiyecekleri girişimci ruhu ile hareket ederek ticarete dönüştürmeleri bir başarı hikâyesidir, hepinizi tek tek tebrik ediyorum. Kadınlarımızın elinin değdiği her iş güzel oluyor, başarılı oluyor. Sizlerin başlatmış olduğu girişimcilik cesareti, ümit ederim ki diğer kadınlarımıza da örnek teşkil eder. Nazik hediyeleriniz için sizlere teşekkür ediyor, çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar diliyorum. ”dedi.

Kooperatif Başkanı Aynur Güner, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a yöresel ürünlerimizden olan köy ekmeği, kesme, tarhana ve mangır hediye ederek, kooperatif bünyesinde yürütülen çalışmalara dair bilgiler verdi.

 

 

 

 

S.S. HAYAL ADASI KADINLARI KADIN GİRİŞİMİ VE  ÜRETİM KOOPERATİFİ’NDEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 13
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2637
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11385
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11633