USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Rumeli Üniversitesi Rektörü Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ı Ziyaret Etti


06.02.2019

Rumeli Üniversitesi Rektörü Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ı Ziyaret Etti

 

T.C. İstanbul Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Dodurka beraberindeki heyetle birlikte, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret etti.

Rumeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Dodurka, Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti ve üniversitenin eğitim-öğretim hayatına dair yürütülen çalışmalara dair bilgileri Başkan Günay’a aktardı ve Üniversitesi'nin sahip olduğu bilgi ve birikim ile geleceğe yönelik yapılan çalışmalardan bahsetti.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’da gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Rektör Dodurka’ya ziyaretleri adına teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.

Rumeli Üniversitesi Rektörü Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ı Ziyaret EttiRumeli Üniversitesi Rektörü Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ı Ziyaret EttiRumeli Üniversitesi Rektörü Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ı Ziyaret EttiRumeli Üniversitesi Rektörü Tekirdağ TSO Başkanı Günay’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805