USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

RASHİD PORT’UN SAHİBİ DR. NECDET KEREM’DEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET


23.07.2015

RASHİD PORT’UN SAHİBİ DR. NECDET KEREM’DEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET

 

 

Giresunlu Türk İş adamı Dubai, Suudi Arabistan, İspanya, Belçika ve Singapur’da liman yatırımları bulunan ve Dubai Rashid Port limanı ile ön plana çıkan Dr. Necdet Kerem, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti. Gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ TSO Meclis Üyesi Ercan Kısa, Tekirdağ TSO Eski Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih İnce ve Orhan Çebi katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Günay, Tekirdağ İli, İlçeleri ve Bölgeye dair ekonomik konulara ilişkin bilgilerin konuşulup görüşüldüğü ziyarette,  ülkemiz ve dünya çapındaki ülkelerde yatırım yapan, istihdam sağlayan ve ülkemiz ithalat – ihracatına katkıda bulunan Dr. Necdet Kerem’i odamızda ağırlamaktan dolayı son derece memnun olduğunu ifade etti ve Dr. Necdet Kerem’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. İlimiz ekonomik ve sosyal durumlarına ait konuların masaya yatırılıp karşılıklı fikir alışverişinde bulunulduğu toplantı günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi. 

RASHİD PORT’UN SAHİBİ DR. NECDET KEREM’DEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARETRASHİD PORT’UN SAHİBİ DR. NECDET KEREM’DEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARETRASHİD PORT’UN SAHİBİ DR. NECDET KEREM’DEN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805