USD Alış: 5.3672 | USD Satış: 5.3887 | Euro Alış: 6.0713 | Euro Satış: 6.0956

PTT Tekirdağ Başmüdürü Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


14.03.2018

PTT Tekirdağ Başmüdürü Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

Tekirdağ PTT Başmüdürü Eren Aslan ve beraberindeki PTT Personelleri Kemal Muhtar Aktaş ve İbrahim Uçar ile Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler. PTT A.Ş. olarak yürütülen çalışmalara dair bilgiler aktaran yetkililer, posta, banka ve lojistik hizmetlerimizi her geçen gün daha ileriye taşımak, hizmet kalitemizi ve müşteri memnuniyetini artırmak adına her alanda yatırımlar gerçekleştirildiğini belirttiler.

 

PTT yetkililerin açıklamaları şu şekildedir, “Yakın dönemde İşleme Merkezlerimizde ve dağıtım ağımızda olan yatırımlar ve hizmet noktalarımızda olan artışla bugün 5.000'e yakın noktada hizmet vermekte ve 1.500'e yakın diğer banka ve lojistik şirketlerinin hiç bulunmadığı noktada sadece şirketimizce bireysel ve kurumsal müşterilerimize hizmet sunulduğunu, kargo-kurye fiyatlandırmamız da bu anlamda mesafe gözetmeksizin il içi ve il dışı olarak tek tip oluşturulmuş olup, sektörde faaliyet gösteren diğer kuruluşlardaki gibi mesafeye bağlı artan fiyat veya il-ilçe merkezi dışında kalan alanlara daha yüksek ücretlerle gönderi taşıma gibi bir yöntem şirketimizce uygulanmamaktadır. E ticaret alanında  E PTT AVM ile esnaflara, şirketlerimize  ücretsiz ürünlerini sergileme fırsatı tanıyoruz.” İfadelerine yer verdiler.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay Başmüdür Eren Aslan’ın ziyaretinden memnuniyet duyduğunu, söz konusu PTT uygulamaları hakkında PTT ile görüşmeler yapıldığını ve önümüzdeki günlerde ortak bir çalışma ile üyelerimize yönelik, üyelerimizin çalışma hayatına yardımcı olacağını düşündüğümüz uygulamaların detaylarının konuşulduğu, bilgilendirmelerin yapılacağı bir etkinlik planladıklarını ifade etti ve PTT Başmüdürü Eren Aslan ve PTT personeline teşekkür etti. Görüşme sonrasında Başmüdür Aslan, Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a günün anısına dair hediye takdiminde bulundu.

 

 

PTT Tekirdağ Başmüdürü Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiPTT Tekirdağ Başmüdürü Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 11
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 8034
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 32167
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 33108