USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

POLTEK DIGITAL - Polatlı Teknoloji Fuarı


23.02.2022

Dünyadaki gelişme ve değişimleri yakından takip etmek, üyelerinin ulusal ve uluslararası piyasalarda etkinliğini artırarak aktif bir şekilde yer almasını sağlamak vizyonu ile hareket edilerek Polatlı'nın ilk 3 boyutlu, endüstriyel veri tabanlı sanal fuarı için harekete geçildiği bildirilmiştir.

Polatlı Teknoloji Fuarı POLTEK DIGITAL Fuarı 25 Şubat 2022 tarihinde B2B görüşmeleri dijital ortamda başlatmayı, mevcut ticaret ağını, yeni bir network ağına taşıyarak farklı bir fuar deneyimi sunmayı amaçlamaktadır. İşbirliği teklifleri ve satın alma talepleriyle zenginleşen POLTEK DIGITAL, Ticaret Bakanlığı onaylı e-ihracat platformu globalpiyasa.com veri tabanı teknik alt yapısı, ürün filtreleme, yedi dilde otomatik çeviri imkanı ve sipariş yönetimi olanakları ile tüm sektörlerin katılımına açık ücretsiz iş bağlantılarının kurulabileceği profesyonel bir ortam sunmaktadır. Yeni bir network ağı oluşturma, zamandan tasarruf sağlama, farkındalık ve iş geliştirme, ihracat taleplerine erişim, ticari ve sosyal alanda etkileşim sağlayarak, dünya pazarlarına dijital yolculukta farklı deneyimler yaşatmaktadır.

POLTEK DIGITAL gıda, inşaat, mobilya, yapı malzemeleri, tarım makinaları gibi birçok sektörde teçhizat, makine, ekipman ve aksesuarların sergilendiği, endüstriyel veri tabanını aynı çatı altında buluşturmaktadır.

25 Şubat 2022 tarihinde online olarak gerçekleşecek ve 1 ay boyunca açık olacak olan "POLTEK DIGITAL-Polatlı Teknoloji Fuarı''na tüm üyelerimiz davetlidir.

Bilgilerinize sunarız. 

Syagılarımızla,

Aynur YENİPAZARLI

Genel Sekreter

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 16626
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 17318