USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

ÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ


12.05.2017

ÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ

 

Özel Tekirdağ Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ilk mezunlarını verdi. Tekirdağ Ramada Otel’de düzenlenen mezuniyet törenine Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat,  Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Özel Tekirdağ Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Yönetimi, çok sayıda öğrenci ve öğrencilerin aileleri katılım gösterdiler.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Odamıza kayıtlı 12. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan Özel Tekirdağ Yaşam Eğitim Kurumları San. ve Tic. A.Ş. bünyesinde eğitim-öğretim gerçekleştiren Özel Tekirdağ Yaşam Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ilk mezunlarını vermesi sebebiyle düzenlenen mezuniyet töreninde öğrencilerimiz ve aileleriyle birlikte aynı heyecanı paylaştığımı ifade etmek istiyorum. Bugün mezuniyet sevincini yaşayan öğrencilerimize mezuniyetlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Ayrıca meslek lisesinin kurulmasında büyük emekleri olan ve böylesine anlamlı bir liseyi ilimize kazandırdıkları için yaşam ailesi grubu yöneticilerine teşekkür ediyorum. Mezun olan kardeşlerime üniversite hayatlarında başarılar diliyorum.”dedi.

ÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİÖZEL TEKİRDAĞ YAŞAM MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ İLK MEZUNLARINI VERDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1610
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7124
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7412