USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu Yetkilileri TTSO Başkanı Günay’ı Ziyaret Etti


06.11.2018

Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu Yetkilileri TTSO Başkanı Günay’ı Ziyaret Etti

 

Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu Direktörü Füsun Elverici ve Okul Müdürü Hanife Birsin Çiloğlu, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ettiler.

Başkan Günay’a okul hakkında bilgiler veren Direktör Füsun Elverici, “2018-2019 Eğitim ve öğretim yılında faaliyete başlayan Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu, 3.000 mt2 arazi üzerine özel projeli, geniş sınıfları, hobi bahçeleri, açık yüzme havuzlu ve tek katlı 500 m2 üzerine kurulu özgür bir anaokuludur. Jimnastik, yüzme, spor odaklı dans ve oyun, doğa gözlemevi, doğal mutfak ve interaktif ingilizce, çiftlik ve sanat alanlarında atölyelerimiz bulunmaktadır.”

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu yetkililerinin ziyaretinden mutluluk duyduğunu belirterek, “Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın anaokulu bünyesinde aldıkları eğitim gelecekteki meslek seçimlerini ve tercihlerini, bilgi ve beceri seviyelerini olumlu yönde etkilemektedir. Bu kapsamda Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu yetkililerini, yavrularımızın gelişimine, dolayısıyla ülkemizin geleceğine sundukları katkılardan dolayı kutluyorum. Yapmış olduğunuz nazik ziyaret için sizlere teşekkür ediyor, 2018-2019 eğitim öğretim yılının başarılı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Özel Tekirdağ Yaşam Anaokulu Yetkilileri TTSO Başkanı Günay’ı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 53
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1725
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7239
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7527