USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

ÖZEL TEKİRDAĞ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ VE ÖZEL TEKİRDAĞ AYDIN ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ


26.05.2017

ÖZEL TEKİRDAĞ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ VE

ÖZEL TEKİRDAĞ AYDIN ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ

 

Özel Tekirdağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi’nin ilk mezunlarını, Özel Tekirdağ Aydın Anadolu Lisesi’nin ise 3.dönem mezunlarını verdiği mezuniyet töreni Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda düzenlendi. Gerçekleşen mezuniyet törenine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Özel Tekirdağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Özel Tekirdağ Aydın Anadolu Lisesi Yönetimi, çok sayıda öğrenci ve öğrencilerin aileleri katılım gösterdiler.

 

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Özel Tekirdağ Anadolu Sağlık Meslek Lisesi ve Özel Tekirdağ Aydın Anadolu Lisesi’nin mezunlarını vermesi sebebiyle düzenlenen mezuniyet töreninde öğrencilerimiz ve aileleriyle birlikte bir arada olmaktan mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Bugün mezuniyet sevincini yaşayan öğrencilerimize mezuniyetlerinin hayırlı olmasını diliyorum. Mezun olan kardeşlerime üniversite hayatlarında başarılar diliyorum. “dedi.

 

ÖZEL TEKİRDAĞ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ VE  ÖZEL TEKİRDAĞ AYDIN ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİÖZEL TEKİRDAĞ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ VE  ÖZEL TEKİRDAĞ AYDIN ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİÖZEL TEKİRDAĞ ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ VE  ÖZEL TEKİRDAĞ AYDIN ANADOLU LİSESİ MEZUNİYET TÖRENİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805