USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Odamızdan Geleneksel İftar Yemeği


 

Odamızdan Geleneksel İftar Yemeği

          Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz GÜNAY, 01.08.2012 tarihinde gerçekleşen iftar yemeğinde misafirlerimize şöyle hitap etmiştir ;

         " Sayın Valim, Sayın Milletvekillerim, Sayın Belediye Başkanım, Değerli Protokol, basınımızın değerli temsilcileri her yıl ramazan ayında geleneksel olarak düzenlediğimiz iftar yemeğimize katılarak bizleri onurlandırdınız. Sizleri şahsım ve kurumum Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası adına saygıyla selamlıyorum. Hoş geldiniz, şeref verdiniz.

          Değerli misafirlerimiz manevi güzelliklerin yaşandığı ramazan ayı, sosyal hayatta kaynaşma, paylaşma ve dayanışmanın yoğun olarak icra edildiği, oruç ile iradelerin merhametle eğitildiği mübarek bir aydır.

          Bugün birey ve toplum olarak birbirimizi anlamaya, sevgi ve saygı göstermeye birlik ve beraberlik içerisinde bağlarımızı güçlendirmeye ihtiyacımız var. Çünkü dünyada yaşanan huzursuzluklar ve ekonomik sıkıntılar bizleri her zamankinden daha fazla dayanışma içerisinde olmamız gerektiğini göstermektedir.

          Değerli konuklar ben sözlerimi daha fazla uzatman kurumumuzu bugünlere getiren eski dönem yöneticilerimize, emeği geçen çalışanlarımıza teşekkür eder, Ramazan ayının bizlere, ülkemize ve İslam alemine huzur, barış ve bereket getirmesini diler; Saygılar sunarım. Afiyet olsun. "

 

 

 

 

 

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 13
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2637
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11385
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11633