USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’ten Odamıza Hayırlı Olsun Ziyareti


12.04.2018

NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’ten Odamıza Hayırlı Olsun Ziyareti

 

Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Osman Şimşek, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Hakan Şık, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Yılmaz Emer, Cemil Koçaş, Mestan Özcan ve Muzaffer Destereci katıldılar.

Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek, 1 nisan 2018 tarihinde yapılan Tekirdağ TSO seçimleri sonrasında yeniden başkanlığa seçilen Cengiz Günay ve Meclis Başkanı Hakan Şık ve yönetim kurulu üyelerine hayırlı olsun temennisinde bulunarak başarılar diledi.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay hayırlı olsun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti ve şöyle devam etti; “Tekirdağ TSO ve Tekirdağ TB ortaklığında ve Namık Kemal Üniversitesi işbirliğinde, üniversite-sanayi işbirliğinin en güzel örneğini teşkil eden teknopark hizmet binamızı, üniversite bünyesinde hayata geçirerek üyelerimizin kalkınmasına ve ticaretlerini geliştirmelerine yardımcı olacağız. İhale sürecimiz tamamlandı, yakın zamanda temel atma işlemini gerçekleştireceğiz. Bu amaçla birlikte çalıştığımız Rektörümüz Osman Şimşek’e, bugün gerçekleştirdiği ziyaret vesilesiyle şahsım ve kurumum Tekirdağ TSO adına teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

NKÜ Rektörü Prof. Dr. Osman Şimşek’ten Odamıza Hayırlı Olsun Ziyareti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7238
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7526