USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 YILI AKADEMİK MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ


26.05.2017

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 YILI

AKADEMİK MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

Vali Mehmet Ceylan’ın katılımı ile Namık Kemal Üniversitesi (NKÜ) 2016-2017 yılı akademik mezuniyet töreni yapıldı.  Gerçekleşen mezuniyet törenine Vali Mehmet Ceylan’ın yanı sıra, Namık Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr.Osman Şimşek, Tekirdağ Milletvekili Metin Akgün, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Temsilcileri ile çok sayıda öğrencilerin aileleri ve yakınları katılım gösterdi.

 

Törende konuşan Vali Mehmet Ceylan, “Öncelikle bugün Namık Kemal Üniversitemizde 5500 öğrencimizin mezuniyet töreninde bulunmak ve sevincini paylaşmaktan çok mutlu olduğumuzu belirtmek isterim. Türkiye’nin ziraatine önemli katkılar sağlamış güçlü bir üniversite haline gelmiş, kendini ispat etmiş bugün 35 bin öğrencisiyle ülkemize katkı sağlamaktadır. Namık Kemal Üniversitesi bizim gözbebeğimiz olan üniversitemizdir. Tüm çocuklarımızı da böyle bir üniversiteden mezun olmalarından dolayı tebrik ediyorum. Bundan sonraki yaşamlarınızda almış olduğunuz kaliteli eğitim sizin temeli oluşturmasını, gelecekte mutlu bir yaşam sürmenizi temenni ediyorum.” dedi.

 

Vali Mehmet Ceylan’ın konuşmasının ardından bölümlerini birincilik, ikincilik ve üçüncülük ile bitiren öğrencilere temsili diplomalarını ve hediyelerini takdim etti. Tören, mezun olan öğrencilerin kep atmasıyla sona erdi.

NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 YILI  AKADEMİK MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 YILI  AKADEMİK MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİNAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ 2016-2017 YILI  AKADEMİK MEZUNİYET TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7651
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7854