USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

MUĞLA TİCARET BORSASI YENİ HİZMET BİNASI TEMELİ ATILDI


08.10.2015

MUĞLA TİCARET BORSASI YENİ HİZMET BİNASI TEMELİ ATILDI

 


Muğla Ticaret Borsası’nın yeni hizmet binasının temeli, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Muğla Valisi Amir Çiçek, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı törenle atıldı.​

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu törende yaptığı konuşmada, Muğla’ya hayırlı işler için geldiklerini ifade ederek, “Ticaret Borsası Başkanımızın asıl mesleği arıcılıktır. Kendisi ve ekibi Muğla tarımı için adeta arı gibi hiç durmadan çalışıyor. Huzurunuzda başkanıma ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

 

Makamlar ve mevkilerin hizmet verme yeri olduğunu vurgulayan Hisarcıklıoğlu, “Bunun da güzel örneklerini gittiğim yerlerde görüyorum. Hizmet üreten yapılar kurmak gerekiyor. Kaliteyi sürekli artırmalıyız. Fiziki şartlar olmazsa olmazdır. 2001 yılında başkan olduğum zaman 365 oda ve borsayı ziyaret ettim. Tek bir odada çalışıyorlardı. Artık o anlayış ortadan kayboldu. TOBB’un 245’i yeni hizmet binasına taşındı. Şu anda 245 odamız yeni binalarında hizmet veriyor. Üç yıl önce açılışını yaptığımız Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nı (MUTSO) örnek gösterebilirim” ifadelerini kullandı.

 

Bu yeni hizmet binasının Muğla’nın tarımcısına tüccarına en iyi hizmeti vermek için kullanılacağını belirten Hisarcıklıoğlu, “Burası sizlerin evi. Hizmet kalitesini arttırmak önemlidir. Ticaret Borsası’nın bu yeni hizmet binasının tamamlanması ve hizmete girmesi ile birlikte üreticisine hizmet edecek, üreticisini zenginleştirecek” dedi.

 

Açılış töreninin ardından TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Muğla Ticaret ve Sanayi Odası'nı ziyaret ederek, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Muğla TSO Başkanı Bülent Karakuş ve meclis üyeleriyle bir araya geldi.​ Ziyarete, TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Halim Mete, Ender Yorgancılar ve Ali Kopuz, TOBB Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Faik Yavuz, TOBB Yönetim Kurulu Üyeleri Cengiz Günay, Salih Zeki Murzioğlu, Necdet Özer, Memiş Kütükcü, Şahin Bilgiç ve Yahya Toplu da katıldı.

MUĞLA TİCARET BORSASI YENİ HİZMET BİNASI TEMELİ ATILDIMUĞLA TİCARET BORSASI YENİ HİZMET BİNASI TEMELİ ATILDIMUĞLA TİCARET BORSASI YENİ HİZMET BİNASI TEMELİ ATILDI
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 58
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2682
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11430
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11678