USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL ve AK PARTİ TEKİRDAĞ HEYETİ, TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ


20.12.2016

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL ve AK PARTİ TEKİRDAĞ HEYETİ, TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

Ak Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarete Ak Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanı Hüseyin Uzunlar ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Mestan Özcan ve Parti Yetkilileri katılırken Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’ndan ise Meclis Başkanı Mustafa Özden, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Galip Öge, Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş katıldılar.

Milletvekili Mustafa Yel ve Ak Parti İl ve İlçe Başkanlığı yetkililerinin de bulunduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Şahsım ve kurumum adına sizleri saygıyla selamlıyor hoş geldiniz diyorum. Hepinizin malumu olduğu üzere ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. 15 Temmuz darbe girişimi, yakın coğrafyamızda bitmek tükenmek bilmeyen kaos senaryoları, Irak ve Suriye’de yaşananlar, geçtiğimiz haftalarda Emniyet Teşkilatımıza yönelik yapılan hain terör saldırıları karşısında sağduyu ile hareket etmemiz gerekiyor. İş insanı olarak öncelikle ilimize, bölgemize ve nihayetinde ülke ekonomimize değer katmanın savaşını veriyoruz. Şehrimizin ekonomik, ticari, sosyal ve kültürel gelişimine katkı sağlayacak projelerimiz bulunuyor. Örnek verecek olursam, Kobiler  kampüsü, 24 derslikli lise yapımı, fuar ve kongre merkezi yapımı gibi projelerimizi sayabiliriz. Şehrimizin dinamiklerini biliyor ve buna göre hareket ediyoruz, bu süreçte kamu kurumları, STK’lar, yerel ve merkezi yönetimler ile şehrimizde birliktelik ruhunu oluşturabilirsek o zaman Tekirdağ kazanmış olur, o zaman Trakya kazanmış olur, o zaman Türkiye kazanmış olur! Millet olarak zor günler yaşadığımız bu dönemde bizler diyoruz ki, yapılan hain saldırılardan, terör eylemlerinden medet umanlar asla hedeflerine ulaşamayacaklar ve bizim de cevabımız, daha çok üretmek, daha çok istihdama katkı sağlamak, daha çok ülke ekonomisine katkı sağlamak!

Bu kapsamda gerçekleştirmiş olduğunuz nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.” İfadelerini kullandı.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları bizi memnun ediyor diyen Milletvekili Mustafa Yel, “Türkiye olarak önemli bir süreçten geçiyoruz. Ülkemizin ekonomisi olumsuz bir çizgide değil aksine EKK neticesinde hükümetimiz tarafından çok önemli hamleler yapıldı. Ayrıca şunu da belirtmek istiyorum, Cengiz Günay’ın Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ndeki görevi bizleri gururlandırıyor. TOBB görevi nedeniyle ilimize katkısı yadsınamaz bir gerçektir. Tekirdağ TSO Yönetimine teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. ”dedi.

 

MİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL ve AK PARTİ TEKİRDAĞ HEYETİ, TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİMİLLETVEKİLİ MUSTAFA YEL ve AK PARTİ TEKİRDAĞ HEYETİ, TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 31
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1638
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7152
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7440