USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

MHP İl ve İlçe Başkanları ile Yöneticileri Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


02.03.2018

MHP İl ve İlçe Başkanları ile Yöneticileri Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

 

Milliyetçi Harekat Partisi (MHP) İl Başkanı Koray Önsel, MHP Süleymanpaşa İlçe Başkanı Mehmet Fatih İşcan, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile Yöneticileri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirdiler. Ziyarete, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurulu Üyesi Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

MHP Tekirdağ İl Başkanı Koray Önsel, İl ve İlçe yönetimleri olarak Tekirdağ ve ilçelerinde STK ziyaretleri, istişare toplantıları gerçekleştirdiklerini belirterek, 18 Mart 2018’de Ankara’da yapılacak olan MHP’nin 12’nci Olağan Büyük Kurultayına Tekirdağ TSO Yönetimini davet ettiklerini belirtti.

MHP Süleymanpaşa Başkanı Mehmet Fatih İşcan’da, Zeytin Dalı Harekatı vesilesiyle Tekirdağ TSO hizmet binası ve şehrin muhtelif yerlerine asılan kahraman askerlerimize, vatandaşlarımıza moral ve destek vermesi nedeniyle asılan afişler vesilesiyle Başkan Günay ve Tekirdağ TSO yönetimine teşekkür etti.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, MHP İl ve İlçe Başkanları ile yöneticilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade ettiği konuşmasında, MHP İl Başkanı Koray Önsel’in nazik kurultay davetinden dolayı teşekkür etti ve kurultayın ülkemize hayırlı olmasını temenni etti. Günay, MHP’li yetkililere Tekirdağ TSO tarafından yürütülen proje ve çalışmalara dair bilgi aktardı ve gündeme ilişkin birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmasından sonra MHP heyeti odamızdan ayrıldı.

 

 

 

MHP İl ve İlçe Başkanları ile Yöneticileri Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiMHP İl ve İlçe Başkanları ile Yöneticileri Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiMHP İl ve İlçe Başkanları ile Yöneticileri Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiMHP İl ve İlçe Başkanları ile Yöneticileri Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2676
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11424
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11672