USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

LÖSEV İLE İFTAR


08.07.2014

LÖSEV İÇİN İFTAR

       Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında her yıl Ramazan ayında düzenlemiş olduğu geleneksel iftar programı kapsamında İlimiz Merkez ve İlçelerinde ikamet eden lösemili çocuklarımız ve aileleriyle birlikte iftar yemeğinde bir araya geldi.

 

       Kısa adı LÖSEV olan Lösemili Çocuklar Vakfı ve Odamızın birlikte organize ettiği iftar yemeğine TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Muzaffer Destereci, Genel Sekreter Yardımcısı Atakan Uzel ile LÖSEV İstanbul Şubesi Sosyal Hizmetler Uzmanı Ayşenur Sözeri ve Basın ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Selcan Sezer katıldılar.

    

       Başkan GÜNAY yapmış olduğu konuşmada “Ramazan ayı manevi duyguların yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve birlikteliğin en çok hissedildiği bu güzel ayda ilimizde yaşayan lösemili çocuklarımıza moral kazandırmak, ailelerine bu zorlu süreçte yalnız olmadıklarını hissettirmek, bu hastalığı yenecekleri inancını kendilerine aşılamak gerektiğini” söyledi.

 

       Yaklaşık 70 kişinin katılmış olduğu iftar programında,” Bir önceki yıl aramızda olup bu yıl aramızda olmayan, bu hastalığı yenmiş çocuklarımızın olduğunu duymak bizi mutlu etmiştir. İnşallah çocuklarımızın ve ailelerinin en kısa sürede sağlıklı mutlu bir hayata kavuşmaları dileğiyle herkese iyi Ramazanlar diliyor; yakında yaşayacağımız Ramazan Bayramınızı da şimdiden kutluyorum.” dedi.  

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 8
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7336
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7539