USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

KIZILAY TEKİRDAĞ’DAN BAŞKAN GÜNAY’A SEVGİLERLE…


15.11.2016

KIZILAY TEKİRDAĞ’DAN BAŞKAN GÜNAY’A SEVGİLERLE…

Kızılay Tekirdağ Şubesi Başkanı Hamiyet Çizen, Şube Müdürü Hakan Gür, Uzmanlar Oya Koçak ve Duygu Eser ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Tekirdağ Şube Başkanı Hamiyet Çizen,  Başkan Günay’a Türk Kızılay’ı olarak Tekirdağ’da gerçekleştirdikleri faaliyetler ve projeler hakkında bilgi verdi. “Toplumsal dayanışmayı sağlamak, sosyal refahın gelişmesine katkıda bulunmak yoksul ve muhtaç insanlara barınma, beslenme ve sağlık yardımı ulaştırmak gibi önemli görevler üstlenen ve birçok konuda da öncü olan Kızılay, kan, ilkyardım, afet müdahale, sağlık, sosyal hizmetler, gençlik ve gönüllülük çalışmaları ile eğitim alanlarında hizmetler sunuyor.” diyen Çizen, Kızılay’ın 1868 yılından bu yana insanlara her ihtiyaç halinde yardımcı olduğunu ve afetlerde ilk insani yardım yapan kurum olduğunu, ülkemiz sosyal hayatında büyük önem taşıdığını vurguladı.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay ise, Çizen ve beraberindeki heyete ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti ve kendilerini misafir etmekten dolayı büyük memnuniyet duyduğunu belirtti. Başkan Günay, “Kızılay’ımız dünyanın en saygın yardım kuruluşları arasında ön plana çıkıyor. Ülkemizde ve dünyada herhangi olası bir durumda yardımlarını ulaştırmada hiç kuşkusuz ilk sıralarda yer alıyor. Diğer yandan kan bağışı ile ilgili olarak da her sağlıklı bireyin düzenli olarak kan bağışında bulunması gerektiğini ve bunun sosyal bir sorumluluk olduğunu unutmamamız gerekiyor. Yapılan bu tür ziyaretler ile Tekirdağ’da ihtiyaç sahiplerine daha sağlıklı bir hizmet sunulacağını umuyorum ve özverili çalışmalarınız, emekleriniz için ve nihayetinde faaliyetlerinizin ihtiyaç sahiplerine ulaşmasını sağladığınız için sizleri canı gönülden tebrik ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum.” İfadelerinde bulundu.

 

 

 

KIZILAY TEKİRDAĞ’DAN BAŞKAN GÜNAY’A SEVGİLERLE…KIZILAY TEKİRDAĞ’DAN BAŞKAN GÜNAY’A SEVGİLERLE…
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 59
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2786
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11534
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11782