USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET


05.07.2013

KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU’NDAN BAŞKAN GÜNAY’A ZİYARET

Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanı ve İstanbul Kadın Girişimciler Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Hatice Dinçbal Kal, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Elmas Aslan, Kırklareli Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Ruhan Uzunlar Altıntel, Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Başkanı Beste Emre Güngör ve Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri’nden oluşan heyet Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay’a ziyarette bulundular. Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu toplantı salonunda gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Sayman Üye Taner Karaoğlu katıldılar.


            Ziyaret esnasında heyet, seçimlerin ardından yeniden başkanlığa seçilen Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ne yeni görevlerinden dolayı tebrik ederek, başarılar dilediler. 

            Heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Günay, "gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaretten dolayı bizleri onure ettiniz, sizlere şahsım ve kurumum adına teşekkürlerimi sunuyorum. Umut ediyorum ki sizlerin desteğiyle var gücümüzle yeni görev dönemimizde de başarılı olmak için çok çalışacağız" dedi. Kadınların ekonomik özgürlüğünü kazanmasının çok önemli olduğunu vurgulayan Günay, ekonomik hayata kadın iş gücünün kazandırılması için üzerimize düşen görev ne varsa yapmaya hazırız “Tekirdağ Kadın Girişimcilerimizin çalışmalarını destekliyoruz” şeklinde konuştu.


            Gelecek kuşaklara rol, model olmak istediklerini söyleyen Kadın Girişimciler Kurulu Marmara Bölge Başkanı Hatice Dinçbal Kal, genç kızları iş hayatına kazandırmak için proje hazırladıklarını söyledi. 'Teknoloji Melekleri' isimli Projenin hedefinin, en az lise mezunu kızların 45 günlük eğitimden sonra teknoloji alanında istihdam edilmesi olduğunu dile getirerek, "Eğitim alan genç kızlarımızın bilişim sektöründe çalışmalarını sağlayacağız. Projenin her ile adaptasyonu mümkün. Sizlerde projeye dahil olursanız, sizlerin katkısı ile önemli yol kat ederiz." dedi.

            Toplantı karşılıklı hediyelerin takdim edilmesi ve toplu fotoğraf çekimi sona erdi.

 

 

 

 

 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 40
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 6975
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7263