USD Alış: 5.2927 | USD Satış: 5.3139 | Euro Alış: 6.0030 | Euro Satış: 6.0270

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


24.01.2018

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

 

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Seval Erkan, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Mahmut Babayiğit, İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve parti yöneticileri ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş ve Kemal Küçük katıldılar. 

 

Tekirdağ’ın en büyük sivil toplum kuruluşu olan ve aynı zamanda ticaret ve sanayinin merkezi konumunda bulunan Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ederek, İl ve İlçe Teşkilatlarında görevli yöneticilerimizle Tekirdağ TSO’yu ziyaret etmek istedik diyen İl Başkanı Seval Erkan, ziyarette parti tarafından yürütülen çalışmalara dair bilgi paylaşımında bulundu. İl Başkanı Erkan, İYİ Parti Tekirdağ İlçe Başkanlıklarının Şubat’ta kongrelerinin yapılacağını, Mart ayında ise il kongresinin yapılacağını belirterek Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay’a nazik kabullerinden dolayı teşekkür etti.

 

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanı Seval Erkan ve İlçe Başkanı Babayiğit ile il ve ilçe yöneticilerinin ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Tekirdağ TSO olarak bugüne kadar siyaseti odamıza ve odamız tarafından yürütülen proje ve çalışmalara karıştırmadan, tüm siyasi partilere eşit mesafede durarak, aynı üslup ve aynı yaklaşımda bulunduk. Oda olarak yönetim kurulu ve tüm meclis üyelerimizin arasında siyasi parti temsilcilerimizden oluşan çok seslilik oluşumu ile hareket ederek oda kapısından içeri girerken siyasi kimliklerimizi kapıda bırakarak, ‘Şehrimizi nasıl daha zengin hale getirebiliriz? Şehrimiz ve şehrimizde yaşayan insanlarımıza nasıl daha fazla katkıda bulunabiliriz?’ sorularının cevabını hep birlikte aradık, bu kapsamda yönetim ve meclisimizde görev alan tüm arkadaşlarımıza aynı hassasiyetle hareket ettikleri için teşekkür ediyorum. Bizler, Tekirdağ TSO olarak misyon ve vizyonumuzla birlikte sosyal ve ekonomik anlamda şehrimizin gelişimine katkı sunacak proje ve çalışmalarımızı hayata geçirmek adına emek ve mesai harcıyoruz. Nazik ziyaretiniz vesilesiyle Başta İl Başkanı Seval Erkan nezdinde İl ve İlçe Teşkilatı’nda görev alan yöneticilere çalışmalarında başarılar diliyor, ziyaretiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.  

 

İYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiİYİ Parti Tekirdağ İl Başkanlığı, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 5
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 7845
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 33191
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 37080