USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

İş Hukuku Bilgilendirme Semineri Tekirdağ TSO’da Yapıldı


26.09.2018

İş Hukuku Bilgilendirme Semineri Tekirdağ TSO’da Yapıldı

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde düzenlenen, Eski İş Başmüfettişi Bülent Yıldırım’ın konuşmacı olarak katıldığı İş Hukuku Bilgilendirme Semineri, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlendi. Gerçekleşen seminere Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, Yönetim Kurulu Üyeleri Serdar Gül, Mithat Saygı, Tekirdağ TSO Meclis ve Komite Üyeleri, firma temsilcileri ile çalışanları katılım gösterdiler.

Açılış konuşmalarını yapan Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, “ Umay Eğitim Danışmanlığın işbirliği ve Odamız ev sahipliğinde düzenlemiş olduğumuz, Güncel SGK İstihdam Teşvikleri, İşverenlerin İş Davalarını Kaybetme Nedenleri, İşyerlerinde Yapılan Temel Yanlışlıklar, Sosyal İş Müfettişi Denetimleri ve İş Hukuku kapsamında yer alan konuları içeren bilgilendirme seminerimize hoş geldiniz.

Kıymetli Konuklar, Bugün büyük önem arz eden konuların detaylarını dinlemek ve öğrenmek için bir aradayız. Günlük ticari hayatımızda rutin yaptığımız işlemlerin ne kadar önemli olduğunu, çok basit gibi gözüken işlemlerin bile yanlış yapıldığı durumlarda karşılaşılan cezai durumlar yaşayan birçok üyemiz vardır. Diğer yandan günümüzün en çok yaşanılan sorunlarından biri de işçi ve işveren davalarıdır. Değerli katılımcılar, İş yerlerimizin işleyişinin tüm detaylarını ilgilendiren konu başlıkları,  alanında uzman Eski İş Başmüfettişi Bülent Yıldırım tarafından birazdan sunumlarla anlatılacaktır. Bülent Bey’e bugün bizlerle olup bizleri iş hukuku uygulamaları konusunda aydınlatacağı için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Ben sözlerimi daha fazla uzatmadan hepinize katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum ve toplantımızın verimli geçmesini diliyorum.” dedi.

Konuşmaların ardından Bülent Yıldırım tarafından yapılan sunumlarda iş hukuku kapsamında yer alan konular, iş yerinde yapılan temel yanlışlıklar, işçi ve işveren sorumlulukları gibi birçok konuda detaylı bilgi aktarıldı ve soru cevap bölümünün ardından seminer sona erdi.

 

 

 

 

 

İş Hukuku Bilgilendirme Semineri Tekirdağ TSO’da Yapıldıİş Hukuku Bilgilendirme Semineri Tekirdağ TSO’da Yapıldıİş Hukuku Bilgilendirme Semineri Tekirdağ TSO’da Yapıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805