USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

İMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti


21.02.2018

İMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti

İstanbul ve Marmara, Ege, Akdeniz, Karadeniz Bölgeleri (İMEAK) Deniz Ticaret Odası heyeti, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete TOBB Başkan Yardımcısı ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Meclis Üyesi Halim Mete, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan, İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katılım sağlarken Tekirdağ TSO tarafından ise Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Başkan Yardımcıları Galip Öge ve Erhan Tanrıöver, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Kemal Küçük, Muzaffer Destereci ve Cemil Koçaş katıldılar.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İMEAK Deniz Ticaret Odası heyetinin ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduğunu belirtti ve sözlerine şöyle devam etti, “Öncelikle şahsım ve kurumum Tekirdağ TSO adına sizleri saygıyla selamlıyor, hoş geldiniz diyorum. Sözlerimin hemen başında TOBB Başkan Yardımcısı Halim Mete ile TOBB Yönetim Kurulu’nda birlikte görev almamız vesilesiyle sık sık bir araya geliyor camiamız ve bölgemiz hakkında istişare etme imkanı buluyoruz. Kendisine bu hususta teşekkür etmek istiyorum çünkü camiamız adına büyük bir özveri ile çalışıyor ve bizlere örnek oluyor, yol gösteriyor. Diğer yandan odamız hakkında kısaca bilgi paylaşacak olursam, günümüz itibariyle 6 bine yakın üyesiyle Tekirdağ TSO resmi olarak 1925 yılında kurulmuş olup, görev alanımız merkez ilçe Süleymanpaşa, Muratlı ve Şarköy’dür. Tekirdağ il genelinde 5 ticaret ve sanayi odası ile 4 ticaret borsamız bulunmaktadır. Resmi kuruluş tarihimizin öncesinde de Tekirdağ’da oda olduğuna dair belgeler, bilgiler bulunuyor. Tekirdağ kent merkezi Süleymanpaşa’da çok sayıda gayrimüslim tarafından işletmeler olduğunu ve birçok ülkenin ticaret ataşeliğinin hizmet verdiği bilinmektedir. Tekirdağ TSO olarak yönetim kurulu, meclisimiz ve komitelerimizle şehrimizin ekonomik ve sosyal gelişimine yönelik projelerle Tekirdağ’ımızın zenginleşmesi için emek harcıyoruz, projeler üretiyoruz. Tekirdağ’a gerçekleştirmiş olduğunuz ziyaret vesilesiyle başta TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete ağabeyime ve İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan nezdinde tüm yöneticilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Kalkavan’da oda olarak sorumlu oldukları görev sınırları içerisinde bulunan Tekirdağ’da üye ziyaretleri gerçekleştirdiklerini ve üyeleri yerinde ziyaret ederek görüş ve önerileri birebir dinleme fırsatı bulduklarını ifade etti. TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halim Mete ise “TOBB Yönetim Kurulu’nda Cengiz kardeşimden yana bizler mutluyuz çünkü Trakya’nın tümünü başarı ile temsil ediyor, gerekli olan durumları TOBB’a rapor halinde sunuyor, çalışmalarını yürütüyor. Trakya bölgesi için büyük kazanç kendisi, huzurlarınızda kendisine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı. Gerçekleşen toplantı sonrasında Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İMEAK Deniz Ticaret Odası heyetine hediye takdiminde bulundu ve toplu fotoğraf çekiminin ardından heyet odamızdan ayrıldı.

İMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiİMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiİMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiİMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret EttiİMEAK Deniz Ticaret Odası Heyeti, Tekirdağ TSO’yu Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718