USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

İL EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AYDIN TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ


02.01.2017

İL EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AYDIN  TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş, Kemal Küçük ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nın işleyişine, görev ve sorumluluklarına dair Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’a bilgiler aktaran Tekirdağ TSO Başkanı Günay ayrıca Tekirdağ TSO olarak yapılan ve devam eden projeler hakkında da bilgi paylaşımında bulundu. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi olarak emniyet birimlerimizin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Günay, Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ise Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimine çalışmalarında başarılar ve kolaylıklar diledi.

 

 

 

 

 

 

İL EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AYDIN  TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİİL EMNİYET MÜDÜRÜ MUSTAFA AYDIN  TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805