USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

HOŞGELDİN 2014


31.12.2013

 

HOŞGELDİN 2014

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası(TTSO) Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, yeni yıl nedeniyle yayımladığı kutlama mesajında;

 

“Hep birlikte 2013 yılını geride bırakırken, ümit ve beklentilerle dolu yepyeni bir yıla daha giriyoruz. Yeni yıl umutların yeşerdiği, beklentilerimizin yeniden tazelendiği günlerdir. Böylesi günlerde bir yandan geçmiş yılın muhasebesi yapılırken, bir yandan da gelecek yeni yılın planları ve hedefleri yapılmakta, umutlarımız tazelenmektedir.

 Son yıllardaki ekonomik büyümeyi gözlemleyerekTekirdağ  iş camiası olarak ülkemizin ve bölgemizin geleceğine umutla bakmaktayız. Temennimiz 2014 yılının Ülkemiz ve bölgemiz için beklentilerimizin karşılandığı yeni başarılarla dolu bir yıl olmasıdır.

 Tekirdağ  Ticaret ve Sanayi Odası olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi 2013 yılında da çalışmalarımızı yaparken üyelerimizin beklentilerini gerçekleştirmenin, Tekirdağ’ın ticari, ekonomik her alanda ulusal ve uluslararası tanınırlığını ve etkinliğini arttırmanın gayreti içinde olduk. 2014 Yılında da çalışmalarımıza üyelerimiz veTekirdağ halkından aldığımız güçle daha büyük bir heyecan ve istekle devam ederek ilimize hizmetlerimizi sürdürmenin gayreti içinde olacağız.

Ülkemiz için yeni yılın sosyal, kültürel, ticari ve ekonomik her alanda başarılı ve bereketli geçeceği temennisiyle, 2014’ün Tekirdağ’ın başarılarının konuşulacağı bir yıl olacağından da şüphemiz yoktur. Bu vesile ile tüm üyelerimizin, Türk İş Dünyasının ve Tekirdağ halkının yeni yılını tebrik eder, mutlu, sağlıklı, başarılı bir yıl dilerim.” 

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 54
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2781
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11529
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11777