USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti


20.09.2019

Günay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB’u temsilen Edirne il ve ilçelerinde bulunan oda ve borsaları ziyaret etti. Cengiz Günay’a ziyaretler boyunca TOBB Odalar ve Borsalar Daire Başkanlığı’ndan Uzman Yardımcısı Kadir Akalın eşlik etti.

Başkan Günay Edirne programı kapsamında ilk olarak Edirne Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Sonrasında Edirne Ticaret ve Sanayi Odası, Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası, İpsala Ticaret Borsası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile Keşan Ticaret Borsası’nı ziyaret etti.

Burada oda ve borsaların Meclis Başkanları, Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile görüşen Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun selamlarını ileterek oda ve borsa başkanlarına plaket takdim etti. Günay “Plakette bulunan nazar boncuğu oda ve borsalarımızın çalışmalarına nazar değmesin,  nar figürü ise yapılan çalışmaların hayırlı ve bereketli olmasını temsil ediyor.” dedi.

Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Oda ve Borsa ziyaretlerine başladıklarını ve gerçekleşen ziyaretlerin amacının, oda ve borsalarımızın sorunları, istek, arzu, görüş ve önerilerini dinlemek ve gerekli mercilere iletmek olduğunu belirtti. Edirne İl ve ilçelerinde bulunan oda ve borsaların yapmış olduğu ve planlanan proje ve çalışmalarla ilgili oda/borsa başkanlarından bilgiler alan Günay, yapılan ziyaretlerdeki istek, görüş ve önerilerin rapor halinde sunulacağını ve takipçisi olacaklarını ifade etti. Gündeme ilişkin konuların da görüşülmesinin ardından ziyaretler sona erdi.

 

Günay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret ettiGünay TOBB’u temsilen Edirne İl ve İlçelerindeki Oda/Borsaları ziyaret etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11635
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11883