USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay: Yapılandırmada tarihi fırsatı kaçırmayalım


27.10.2016

Günay: Yapılandırmada tarihi fırsatı kaçırmayalım!

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Ekim ayı meclis toplantısı, Meclis Başkanı Mustafa Özden’in yönetiminde gerçekleşti. Toplantıya, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın yanı sıra Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu ve Meclis üyeleri katıldı.

Toplantı öncesinde Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından hazırlanan, Birlik’in 15 Temmuz darbe girişimi sürecinde demokrasiden yana tutum ve icraatlarını içeren ‘Demokrasi Vazgeçilmezimiz, Milli İrade Gücümüz, Kardeşliğimiz Geleceğimiz’ isimli video gösterimi gerçekleştirildi. Toplantı gündemi Tekirdağ TSO Genel Sekreteri İrfan Ekici tarafından okundu ve oy birliği ile kabul edildi. Ardından Yönetim Kurulu’nun faaliyet raporu, gelir – gider hesapları gibi konular meclise sunuldu ve oybirliği ile kabul edildi.

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, K belgeleri ile ilgili olarak katılımcılara hatırlatmada bulundu. Öge, muayene ve sigorta süresi 30 günü geçen araçların taşıt kartlarının K belgesinden düşeceği uyarısında bulunduktan sonra katılımcıları, kamuoyunu bu konuda aydınlatma hususunda çaba göstermeye davet etti. Başkan Cengiz Günay ise konu ile ilgili şu ifadelerde bulundu; “Tekirdağ TSO olarak, halen gündemde olan alacak yapılandırmasına K belgelerinin de eklenmesi yolunda görüşümüz oldu. Bu konuda da önümüzdeki günlerde adım atılmasını bekliyoruz. Öte yandan söz konusu alacak yapılandırması, iş adamlarımız için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. İleriki zamanlarda matrah artırımı, vergi cezası gibi konularda çok daha ciddi yükümlülüklerin altına girmek istemeyen üyelerimizi, devletimizce sağlanan bu tarihi fırsattan yararlanmaya davet ediyorum.”

 

Günay: Yapılandırmada tarihi fırsatı kaçırmayalımGünay: Yapılandırmada tarihi fırsatı kaçırmayalımGünay: Yapılandırmada tarihi fırsatı kaçırmayalım
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 24
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7352
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7555