USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğiz


26.09.2019

Günay “Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğiz”

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası 2019 Eylül ayı olağan meclis toplantısı, Meclis Başkanı Hakan Şık başkanlığında, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Disiplin Kurulu Başkanı ve Komite Başkanlarının katılımıyla Tekirdağ TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Gerçekleşen meclis toplantısına Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcıları katıldılar.

Toplantının açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Hakan Şık, “Değerli Meclis Üyeleri ve Komite Başkanları Eylül ayı olağan meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO Meclis Divanı adına saygıyla selamlıyor, meclis toplantımızı açıyorum. Aramızda bulunarak meclis toplantımıza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye yöneticilerine meclisim adına memnuniyetimi belirtiyor ve hoş geldiniz diyorum. ”dedi.

Tekirdağ TSO Meclis Toplantısı; bir önceki meclis kararlarının imzalanması, yönetim kurulu faaliyet raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrası, 2019 Ağustos ayı mizanı ile gelir-gider bütçesi fiili durum raporlarının okunması-müzakereye açılması-ibrasının ardından dilek ve temenniler kısmına geçildi.

Dilek ve temenniler kısmında Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay meclis konuşmasında, “Meclis toplantımıza hoş geldiniz, sizleri şahsım ve yönetim kurulu adına saygıyla selamlıyorum. Kıymetli meclis üyeleri, şüphesiz eylül ayının en önemli gelişmelerinden biri Merkez Bankası tarafından uygulanan faiz indirimidir. Malumunuz Merkez Bankasının uyguladığı faiz indirimi bir süredir gündemimizde yer alıyordu. Geçtiğimiz günlerde Merkez Bankası bir adım atarak faizlerde indirime gitti. Faiz indirimin tüm bankalara yansımasını arzu ediyoruz. TOBB Başkanımız Sayın M.Rifat Hisarcıklıoğlu’nun bu konuda yapmış olduğu açıklamaya tümüyle katılıyoruz. Temennimiz, faiz oranları sebebiyle ötelenen yatırımların yeniden uygulamaya alınmasıdır. Bizler iş dünyası temsilcileri olarak enseyi karartmadan önümüze bakacağız ve ülkemiz ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğiz. Sözlerimi uzatmamak adına bu ay ki meclis toplantımıza katılan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel ve Belediye Başkan Yardımcıları’na teşekkür ediyor, meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Dilek ve temenniler kısmının sonunda ise Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, göreve geldikleri günden bu yana gerçekleştirdikleri proje ve hizmetlere ilişkin, Tekirdağ TSO meclis üyelerine sunum yaparak ardından soruları cevaplandırdı.

Günay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğizGünay, Ülke ekonomisine katkı sunmaya, alın teri akıtmaya devam edeceğiz
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2625
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11373
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11621