USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay, TOBB Yönetim Kurulu’na Katıldı


01.07.2018

 

Günay, TOBB Yönetim Kurulu’na Katıldı

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yönetim Kurulu M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun başkanlığında toplandı. Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, TOBB İkiz Kulelerde gerçekleştirilen toplantıya katıldı.

 

Genel Kurul sonrasında TOBB İkiz Kulelerde yapılan ilk toplantıya Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci de katıldı.​ Yönetim Kurulu üyeleri ile tanışarak başarılar dileyen Tüfenkci’ye, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu da iş dünyasına destekleri için teşekkürlerini iletti.

Hisarcıklıoğlu ayrıca, Bakan Bülent Tüfenkci ile TOBB Yönetim Kurulu’nda geçtiğimiz dönemde görev yapan Halim Mete, Şahin Bilgiç, Memiş Kütükçü ve Yahya Toplu’ya hizmetlerinden ötürü birer teşekkür plaketi sundu.

Toplantının ikinci gününde, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi, TOBB ETÜ Hastanesi ve TEPAV’ı gezerek yetkililerden bilgi aldı. TOBB Yönetim Kurulu’na yeni seçilen üyeler için ağaç dikildi.

Günay, TOBB Yönetim Kurulu’na KatıldıGünay, TOBB Yönetim Kurulu’na KatıldıGünay, TOBB Yönetim Kurulu’na KatıldıGünay, TOBB Yönetim Kurulu’na KatıldıGünay, TOBB Yönetim Kurulu’na KatıldıGünay, TOBB Yönetim Kurulu’na KatıldıGünay, TOBB Yönetim Kurulu’na Katıldı
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2625
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11373
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11621