USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!


05.05.2017

GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!

Süleymanpaşa İlçemiz Gündoğdu Mahallesinde, mülkiyeti Maliye Hazinesine ait taşınmaz üzerine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından yaptırılacak olan 24 Derslikli Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yapım işine ait protokol Tekirdağ Valiliği (İl Milli Eğitim Müdürlüğü) ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği arasında imzalandı. Gerçekleşen imza protokol törenine Vali Mehmet Ceylan, Milletvekilleri Metin Akgün ve Ayşe Doğan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, İl Milli Eğitim Müdürü Ersan Ulusan, Tekirdağ Ticaret Borsası Başkanı Osman Sarı, Çorlu TSO Başkanı İbrahim Gönül, Çerkezköy TSO Başkanı Sülayman Kozuva, Malkara TSO Başkanı Ümran Bilgin, Çorlu Ticaret Borsası Başkanı Yüksel Ertan, Malkara Ticaret Borsası Başkanı Atilla Ayaz, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Galip Öge, Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Çömez ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

 

Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, “İlimiz, Süleymanpaşa ilçesinde gerçekleştirilecek olan bu okul 1 yıl gibi bir sürede tamamlanarak öğrencilerimize hizmet vermeye başlayacak. Ben özellikle Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na, TOBB’un Yönetim Kurulu Üyelerine ve ilimizi temsil eden Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Bey’e teşekkür ediyorum. İlimize kazandırılan bu okulun hayırlı olmasını diliyor katılımlarından dolayı başta Vekillerimize, Belediye Başkanlarımıza, Oda/Borsa Başkanlarımıza ve Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Bugün burada sizlerin huzurunda olmaktan ve böylesine anlamlı bir protokol imza törenini gerçekleştirmekten büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyorum. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, Türk Özel Sektörü’nün çatı kuruluşu olarak ekonomik ve ticari hayata kattıklarının yanı sıra eğitime de büyük önem vermekte ve eğitime büyük yatırımlar yapmaktadır. Bugün imzaladığımız protokol neticesinde ilimize kazandırdığımız okulumuz ile ilgili olarak TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na şükranlarımı sunarak teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca bugün mutluluğumuzu bizlerle paylaşarak protokol imza törenimize şahitlik eden Milletvekillerimize, Belediye Başkanlarımıza ve Oda/Borsa Başkanlarımıza teşekkür ediyorum. İmzalamış olduğumuz okulumuzun ihalesi haziran ayında yapıldıktan sonra inşallah yine sizlerle birlikte temelini atacağız. Ben bir kez daha okulumuzun Süleymanpaşa ilçemize hayırlı olmasını diliyor, katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum.”dedi.

 

GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!GÜNAY: TOBB 24 DERSLİKLİ MESLEK LİSESİ ŞEHRİMİZE HAYIRLI OLSUN!
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421