USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

GÜNAY: TEKİRDAĞ RAMADA ALDIĞI ÖDÜL İLE HEPİMİZİ GURURLANDIRDI! TEKİRDAĞ RAMADA AİLESİNİ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM.


13.04.2017

GÜNAY: TEKİRDAĞ RAMADA ALDIĞI ÖDÜL İLE HEPİMİZİ GURURLANDIRDI! TEKİRDAĞ RAMADA AİLESİNİ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, odamıza kayıtlı 12. Meslek Grubunda faaliyet göstermekte olan ERD Otelcilik Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. – Ramada Tekirdağ Şubesi’nin düzenlemiş olduğu basınla buluşma toplantısına katıldı. Ramada Otel’de düzenlenen toplantının konusu, Wyndham Hotel Group bünyesindeki Ramada Tekirdağ Oteli 2016 yılında Global kapsamda yapılan değerlendirmelerin neticesinde alınan ödülü basın temsilcileri ve kamuoyu ile paylaşmıştır.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay burada yaptığı konuşmada, “Bu anlamlı ve özel günde sizlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğumu belirtmek istiyor ve sizleri şahsım ve Tekirdağ TSO adına saygıyla selamlıyorum. Odamıza kayıtlı ERD Otelcilik Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti. – Ramada Tekirdağ Şubesi’nin başarısı, aldığı ödül hepimizi gururlandırdı. Alınan ödül neticesinde ERD Otelcilik ailesi kendisini sürekli yenileyerek, güncelleyerek başarılarını taçlandırmış oldu. Alınan ödülün en önemli hususu ise dünya çapında Tekirdağ isminin yankılanmasıdır! Ödül tesliminde, ‘Ramada Tekirdağ’ şeklinde anons edilmesi dünya çapında ilimizin bilinirliğini ve farkındalığının artmasına destek olmuştur. Ben bu kapsamda ERD Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Önder Erdoğan ve nezdinde tüm çalışanlarımızı canı gönülden tebrik ediyor, bizlere bu sevinci yaşattıkları için kendilerine teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

 

 

GÜNAY: TEKİRDAĞ RAMADA ALDIĞI ÖDÜL İLE HEPİMİZİ GURURLANDIRDI! TEKİRDAĞ RAMADA AİLESİNİ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM.GÜNAY: TEKİRDAĞ RAMADA ALDIĞI ÖDÜL İLE HEPİMİZİ GURURLANDIRDI! TEKİRDAĞ RAMADA AİLESİNİ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM.GÜNAY: TEKİRDAĞ RAMADA ALDIĞI ÖDÜL İLE HEPİMİZİ GURURLANDIRDI! TEKİRDAĞ RAMADA AİLESİNİ TEBRİK EDİYOR, BAŞARILAR DİLİYORUM.
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 61
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 600
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 3345
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 3415