USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay; Kınay Şirketler Grubu örnek olsun!


01.08.2016

Günay; Kınay Şirketler Grubu örnek olsun!

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Destereci, odamızda 5. Meslek Grubunda faaliyet gösteren Hedef Petrol Ltd. Şti. yetkilisi Tahir Küçükkınay’ı ziyaret etti.  Tahir Küçükkınay’ın aynı zamanda Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na Kınay Petrol, Aytepe Tur. Ve Petrol Ür. Paz. Ltd. Şti., Kınay İnş., Kınay Petrol Kumbağ Şubesi, Hedef Petrol T.dağ Şubesi ve Trakya İnş. Nak. Tic. Ltd. Şti. adına kayıtları bulunuyor.

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Destereci, Kınay şirketler grubu olarak yeni ofiste hizmet vermeye başlayan Tahir Küçükkınay’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Günay ziyaret esnasında, “1960 yıllardan itibaren şehrimizde ve bölgemizde faaliyet göstermekte olan Kınay Şirketler Grubu işini seven, şirketlerinin vergi daireleri ilimiz olması nedeniyle kazandığı vergiyi ilinin gelişimine katkı sağlaması için burada yatırım yapan, şirketlerini sürekli güncelleyen firmalarımız arasındadır. Bu vesileyle sizleri tebrik ediyor, ilimizde üretim yapan fakat vergi daireleri başka illerde bulunan firmalarımıza örnek teşkil etmesini temenni ediyorum. Yeni çalışma ofisinizin hayırlı olmasını diliyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi. Ziyaretin anısına Başkan Günay, Tahir Küçükkınay’a üye sicil belgelerini takdim etti.

Gerçekleşen ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirten Tahir Küçükkınay ise Başkan Günay ve Yönetim Kurulu Üyesi Destereci’ye teşekkür etti ve Kınay Şirketler Grubu olarak yakın zamanda gerçekleştirmeyi planladıkları projelerden bahsetti.

 

Günay; Kınay Şirketler Grubu örnek olsun!
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 14
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2446
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11620
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11868