USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

GÜNAY: Karanlık Güçlerin Kirli Oyunlarına Asla Müsaade Etmeyeceğiz!


02.01.2017

GÜNAY: Karanlık Güçlerin Kirli Oyunlarına Asla Müsaade Etmeyeceğiz!

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, İstanbul/Ortaköy’de düzenlenen terör eylemini lanetleyerek eli kanlı terörün Türkiye üzerindeki hedeflerine asla ulaşamayacağını vurguladı.

Başkan Günay yaptığı açıklamada, “Yeni yılın ilk saatlerinde kanlı yüzünü bir kez daha gösteren hain terörü lanetliyoruz. Türkiye’mizin güven algısını ve milletimizin huzurunu bozmak isteyenler asla kirli emellerine ulaşamayacak” dedi.

Hem yurt içinde hem de yurt dışında tüm terör gruplarıyla kararlılık ve başarıyla mücadele eden Türkiye Cumhuriyeti’ni kimsenin yolundan alıkoyamayacağını belirten TTSO Başkanı Günay, “Masum sivilleri ve güvenlik güçlerini hedef alan alçakça terör saldırılarının hedefi bellidir. Milletimizin moralini ve birliğini bozmaya, ülkemizin istikrarını sarsmaya yönelik karanlık planlara karşı yine dimdik durmaya devam edeceğiz. Türkiye’de kaos oluşturma peşindeki terör odakları ve onların destekçilerine karşı devletimiz ve milletimiz yine gereken cevabı verecektir. Karanlık güçlerin kirli oyunlarına asla müsaade etmeyeceğiz. Yeni yılda bu acıların tamamen yeryüzünden silinmesini diliyoruz. Terör saldırısında hayatını kaybeden güvenlik görevlimize ve tüm insanlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.” 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 40
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 6975
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7263