USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

GÜNAY: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN, POLİSİMİZİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIZ!


19.12.2016

GÜNAY: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN, POLİSİMİZİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIZ!

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay,  Tekirdağ Ticaret Borsası Meclis Başkanı Bahattin Atıcılar, Tekirdağ TB Yönetim Kurulu Başkanı Osman Sarı, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurulu Üyesi Muzaffer Destereci ve Tekirdağ TB Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Mutlu, 10 Aralık Cumartesi günü İstanbul Dolmabahçe'de bulunan Vodafone Arena Stadı yakınlarında meydana gelen menfur terör saldırısı sonrasında şehit olan polislerimiz için Tekirdağ İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın’a taziye ziyaretinde bulundular.

 

 

       Taziye ziyaretinde yaşanan hain terör saldırısında şehit olan polislerimiz ve sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet yakınlarına sabır ve başsağlığı dileyen Tekirdağ TSO ve Tekirdağ TB yetkilileri, yaralılara da acil şifalar dilediklerini belirttiler.

 

Devletimizin, askerimizin, emniyet güçlerimizin, kolluk kuvvetlerimizin, polisimizin her zaman yanında olacağız diyen Tekirdağ TSO Başkanı Günay, “Bu alçak ve kalleş saldırıyı şahsım ve Tekirdağ TSO adına şiddetle ve nefretle kınıyorum. İş dünyası olarak nereden gelirse gelsin hiçbir ihanet, hiçbir saldırı, birlik beraberliğimizi ve devletimize olan inanç ve kararlılığımızı asla sarsamayacak; bütün imkanlarımızla milletimizin ve devletimizin yanında olduğumuz gerçeğini asla değiştiremeyecektir. Ben bir kez daha emniyet teşkilatımızın ve milletimizin başı sağ olsun diyorum.” İfadelerini kullandı.

 

GÜNAY: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN, POLİSİMİZİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIZ!GÜNAY: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN, POLİSİMİZİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIZ!GÜNAY: EMNİYET GÜÇLERİMİZİN, POLİSİMİZİN HER DAİM YANINDA OLACAĞIZ!
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2626
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11374
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11622