USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay, CACCI Başkan Yardımcılığına yeniden seçilen TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu ile gurur duyuyoruz


27.11.2018

Günay, “CACCI Başkan Yardımcılığı’na yeniden seçilen TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu ile gurur duyuyoruz”

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun İstanbul’da 23-24 Kasım günlerinde yapılan 89. Konsey Toplantısı’nda  Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu (CACCI) yönetici seçimlerinde, yeniden CACCI Başkan Yardımcılığı’na seçilmesi ile ilgili yayınladığı mesajında;

“TOBB Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu yürütmekte olduğu CACCI (Asya Pasifik Ticaret ve Sanayi Odaları Konfederasyonu) Başkan Yardımcılığı görevine 2018-2020 dönemi için yeniden seçilmesiyle gurur duyduğumuzu ifade etmek istiyorum. 2018-2020 döneminde de Asya-Pasifik ülkeleri ile Türkiye arasındaki ilişkileri geliştirmek için yürütülen çalışmalarda Başkanımız Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu desteklediğimizi ve yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.  

Diğer yandan, konsey toplantısında CACCI’nin yeni başkanı ise Hindistanlı iş adamı Samir Modi oldu, kendisini tebrik ediyor görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

Günay, CACCI Başkan Yardımcılığına yeniden seçilen TOBB Başkanımız Hisarcıklıoğlu ile gurur duyuyoruz
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 3
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1610
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7124
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7412