USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay: Allah Kahraman Mehmetçiklerimizi Zeytindalı Harekatında Muzaffer Eylesin!


23.01.2018

Günay: Allah Kahraman Mehmetçiklerimizi Zeytindalı Harekâtında Muzaffer Eylesin!

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay,  Türk Silahlı Kuvvetleri’nin (TSK) Suriye/Afrin’e yönelik başlattığı “Zeytindalı Harekâtı” ile ilgili mesaj yayınladı. Başkan Günay mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Kahraman ordumuz, bölgede istikrarı ve sınır güvenliğimizi sağlamak için “Zeytindalı Harekâtını” başlatmış bulunmaktadır. Ülkemizin sınır bölgelerinde masum insanları katleden ve milletimizin güvenliğine de tehdit oluşturan terör gruplarına sessiz kalmamız beklenemez. Türkiye olarak tüm ülkelerin toprak bütünlüğüne saygılı olmakla birlikte, ulusal güvenliğimizi korumak ve coğrafyamızdaki barışa ve huzura da öncülük etmek hem meşru hakkımız hem de tarihi sorumluluğumuzdur.

Millet olarak hiçbir komşumuzun toprağında gözümüzün olmadığı gibi komşularımızın huzur ve güven içerisinde yaşaması en büyük arzumuzdur. Bu bakımdan Afrin’de başlatılan operasyon komşumuzun toprağına ya da halkına karşı değil, bölgedeki terör unsurlarına karşı yapılan bir operasyon olma niteliği taşımaktadır. Bu harekât meşrudur. Kardeşlik ve komşuluk hukukunu kimse yok edemez. Devletimizin ve kahraman askerlerimizin yanındayız.  Dualarımız ve desteğimiz kahraman Mehmetçiğimiz ile birliktedir. Allah ordumuzu muzaffer kılsın."

 

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 15
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2447
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11621
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11869