USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!


22.06.2016

Günay: ‘Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!’

 

Tekirdağ TSO Haziran ayı meclis toplantısı ve akabinde iftar yemeği düzenlendi. TTSO merkez binasında gerçekleşen, Tekirdağlı sanayici ve iş adamlarını bir araya getiren ve artık geleneksel hale gelen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajları verildi.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Haziran ayı meclis toplantısı geniş katılımla, Tekirdağ TSO Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi. Toplantıya Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri katıldılar. Açılış konuşmalarını yapan Meclis Başkanı Özden, Ramazan ayının üyelerimize ve Tekirdağ halkına hayırlı olmasını temenni etti. Meclis toplantısı, toplantı gündemi, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu’nun faaliyet raporu, gelir – gider hesapları, gelen – giden evraklar gibi konuların meclise sunumu ile devam etti. Toplantı, gündem maddelerinin görüşülmesi ve birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından sona erdi.

 

Meclis toplantısının akabinde, TTSO tarafından her yıl Ramazan ayında geleneksel olarak düzenlenen iftar yemeği, bu yıl da düzenlenen organizasyonla gerçekleştirildi. İftar yemeğine, TTSO Yönetim Kurulu, TTSO Meclis Üyeleri, TTSO Meslek Komitesi Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Tekirdağ Kadın Girişimciler Kurulu Üyeleri ve oda çalışanları katılım gösterdi. Başkan Günay, iftar dolayısıyla yapmış olduğu konuşmada şu ifadelere yer verdi;

 

“Umutların, hayallerin, ideallerin yanı sıra kimi zaman sıkıntıları, olumsuzlukları hep beraber yaşadığımız ve hep birlikte mücadele ettiğimiz siz değerli dostlarımla bu kutlu günde lokmamızı, ekmeğimizi paylaşmaktan ve bir arada olmaktan dolayı mutluluk duyuyorum, kıvanç duyuyorum.

 

Yüce Allah’ın kelamını sevgili elçisi ile paylaştığı bu mübarek Ramazan ayında bizleri de bir araya getiren Rabbimize şükürler olsun. Şükürler olsun ki Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında memleketimiz, bölgemiz ve insanlık için, daha mutlu bir yaşam için, daha mutlu bir gelecek için ter döküp gayret sarfeden sizlerle bir aradayız. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!

 

Sizlerden aldığımız güç ve kuvvetle, gerçek hizmet yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Her türlü başarımızın temelinde sizlerden, birlik ve beraberliğimizden aldığımız güç ve destek yatıyor. Eksik olmayın! Sağ olun, var olun! Diliyorum ki Ramazan ayının bereketinden sizler de nasipkar olun! Allah işlerinizde muvaffakiyet versin! Kazancınız bol olsun! Birliğimiz ve gayretimiz daim olsun!”

 

Daha sonra söz alan Meclis Başkanı Mustafa Özden ise geleneksel hale gelen iftar programında özellikle komite üyeleri ile birlikte olmaktan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. ‘Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır’ diyen Özden, ülkemizin ve ilimizin değişen gündemini değerlendirmek üzere TTSO meslek komiteleri ile bir toplantı daha gerçekleştirmek niyetinde olduklarını belirterek katılımcıları gerçekleşecek bu toplantıya iştirak etmek üzere şimdiden davet etti.

 

 

Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!Günay: Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın!
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11635
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11883