USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Günay: 2019 yılının Tekirdağ’a, ülkemize ve tüm dünyaya daha fazla sevgi, daha fazla barış ve refah getirmesini temenni ediyorum.


31.12.2018

Günay: 2019 yılının Tekirdağ’a, ülkemize ve tüm dünyaya daha fazla sevgi, daha fazla barış ve refah getirmesini temenni ediyorum.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, yayınladığı yeni yıl mesajında 2019 yılının Tekirdağ’a, ülkemize ve tüm dünyaya daha fazla sevgi, daha fazla barış ve refah getirmesi dileğinde bulundu.

Yeni yıla girerken, Türkiye’mizin daha güçlü bir ekonomiye, daha yüksek bir refah ve dayanışma düzeyine ulaşacağına ve aynı doğrultuda Tekirdağ’ın da ilerleyeceğine inancının sonsuz olduğunu belirten Başkan Günay;

“Sorunlarımız olduğu gibi, büyük umutlarımız ve hedeflerimiz var. Olumsuzluklar, geleceğe umutla ve güvenle bakmamızı engellemeyecektir. Yeni yılda da huzura ve başarıya olan inancımızı tazeleyerek, beklentilerimize ulaşmak için toplumun tüm kesimleri ile el ele vererek, Tekirdağ’ı hak ettiği noktaya taşımak için azimle çalışmaya devam edeceğiz.  Birlikten kuvvet doğar ilkesini, kendine misyon edinmiş Odamız, bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada kentimiz için yeni projeler üretmeye devam edecektir. Bizler, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da Tekirdağ’ın kalkınma yolculuğuna destek vereceğiz. Yaptığımız her işte, ortaya koyduğumuz her projede ilimiz ve ülkemizin gelişmesine katkı vermeyi, daha çok üretmeyi, daha çok istihdam sağlamayı hedefledik.  Aynı heyecan ve düşüncelerle 2019’un birbirimizi daha fazla anlayabildiğimiz, daha çok sevebildiğimiz, hoşgörüyle ve başarılarla dolu olmasını arzu ediyor, Tekirdağ iş dünyası adına herkese sağlık, huzur ve mutluluklar getirmesini diliyorum.”

Günlük Ziyaretçi Sayısı : 56
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2783
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11531
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11779