USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI EMITT


28.01.2016

DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI EMITT

 

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, bu yıl 20.'si gerçekleştirilen ve Dünyanın en büyük 5 turizm fuarından biri olan ve İstanbul Büyükçekmece Tüyap Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT'e katıldı. Gerçekleşen Fuara Başkan Cengiz Günay’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Cihan Çömez ve Kemal Küçük’te katıldılar.

 

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından 11 ilçe belediyesinin de yer aldığı standı gezen Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İlçe Belediye Başkanlıklarından fuara katılan görevli personelden yapılan çalışmalar, stantlarda sergilenen ürünler hakkında bilgiler aldı. Diğer yandan Trakya Kalkınma Ajansı öncülüğünde Tekirdağ, Edirne ve Kırklareli illerini kapsayan stantla fuarda yerini alan Kalkınma Ajansı Standını da ziyaret eden Günay,

“İlimiz ve bölgemizi temsil eden Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Kalkınma Ajansı Standımızın katılımcılar tarafından yoğun ilgi görmesi bizi ziyadesiyle memnun etti.  EMITT Fuarı dünya çapında sayılı turizm ve seyahat fuarlarından biridir, böylesine bir fuarda ilimizi en iyi şekilde tanıtan yetkililerimize teşekkür ediyorum. Bu organizasyonlar ilimizin tanıtımını güçlendirerek marka kent olma yolunda üzerine önemli görevler düşen Tekirdağ’ımıza katkı sağlayacaktır” dedi.

 

Fuarda ilimize ait, Tekirdağ Köftesi, peynir helvası, Hayrabolu tatlısı, boza, yöresel ürünlerimiz ve daha birçok tat misafirlere ikram edilmektedir.  Ayrıca 70 ülkeden, 4500 kurum, kuruluş ve beldenin yer aldığı EMITT Fuarı, 28 – 31 Ocak tarihleri arasında ziyaret edilebilecektir.

 

 

 

 

 

DOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI EMITTDOĞU AKDENİZ ULUSLARARASI TURİZM VE SEYAHAT FUARI EMITT
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 28
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1635
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7149
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7437