USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

DAĞISTAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANINDAN ODAMIZA ANLAMLI ZİYARET


02.03.2015

DAĞISTAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANINDAN ODAMIZA ANLAMLI ZİYARET

 

Dağıstan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Badrutin Magomedov ve beraberindeki heyet Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

 

Tekirdağ ile Dağıstan arasında karşılıklı ticari ve ekonomik işbirliği yapmak istediklerini belirten Dağıstan TSO Başkanı Magomedov, Tekirdağ ve çevresinde yatırım amaçlı bilgi almak istediklerini, bu konuda en güvenilir bilgileri almak için Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Günay’ı gördüklerini belirterek Başkan Günay’ı ziyaret etmek istediklerini sözlerine ekledi. Dağıstan TSO Başkanı Magomedov, sıcak karşılanmalarından ve Tekirdağ adına doğru bilgileri Başkan Günay’dan aldıkları için teşekkür etti ve önümüzdeki günlerde daha kapsamlı bir ziyaret gerçekleştirmek istediklerini dile getirdi.

 

Dağıstan TSO Başkanı ve ticari heyetinin ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren ve teşekkür eden Başkan Günay,  “Tekirdağ’a 2023 vizyonu çerçevesinde çok önemli görevler düşüyor, şehrimiz çok önemli bir dönemden geçiyor. Türkiye genelindeki istatistiki verilerde ilimiz ilk on içinde yer alıyor. Tekirdağ markakent olma yolunda emin adımlarla ilerlerken aynı zamanda yerli ve yabancı yatırımcıların da gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Yerel Yönetimler ve şehrin kanaat önderleri olarak şehrimize yatırım yapmak isteyen yatırımcıları konuşlandırabileceğimiz üretim alanlarına ihtiyacımız var. Dağıstan Ticaret ve Sanayi Odası yetkililerinin ziyaretleri bu durumun en somut göstergesi. Dağıstan Ticaret Heyeti ile gerçekleştireceğimiz bundan sonraki ziyaretlerinde, Valilik, Belediye, ilimiz içinde yer alan Organize Sanayi Bölgelerine, Limanlara ziyaretler organize edip, Tekirdağ TSO olarak elimizden ne gelirse yapmaya hazır olduğumuzu ifade etmek isterim” dedi.

 

Gerçekleşen toplantı bölgeler arası birçok konuda karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından, günün anısına toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

 

 

 

 

 

DAĞISTAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANINDAN ODAMIZA ANLAMLI ZİYARETDAĞISTAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANINDAN ODAMIZA ANLAMLI ZİYARETDAĞISTAN TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANINDAN ODAMIZA ANLAMLI ZİYARET
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 52
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1724
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7238
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7526