USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

ÇİN İŞ ADAMLARI TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ


02.02.2015

ÇİN İŞ ADAMLARI TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ

 

Çin İş Adamları Heyeti Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ TSO Meclis Başkanı Mustafa Özden, Asyaport Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Soyuer katıldılar.

 

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde yatırım yapmak istediklerini belirten Çin İş Adamları Heyeti, kendi ülkelerinde ürettikleri malları şehrimizde üretip Avrupa pazarına açılmak istediklerini belirttiler. Tekirdağ’a 2023 vizyonu çerçevesinde çok önemli görevler düştüğünün altını çizen Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Şehrimiz çok önemli bir dönemden geçiyor. Türkiye genelindeki istatistiki verilerde ilimiz ilk on içinde yer alıyor. Tekirdağ markakent olma yolunda emin adımlarla ilerlerken aynı zamanda yerli ve yabancı yatırımcıların da gözdesi olarak karşımıza çıkıyor. Yerel Yönetimler ve şehrin kanaat önderleri olarak şehrimize yatırım yapmak isteyen yatırımcıları konuşlandırabileceğimiz üretim alanlarına ihtiyacımız var. Birlik ve beraberlik ile hareket ederek şehrimize yatırım yapmayı düşünen yerli ve yabancı yatırımcılara destek olmalıyız” dedi.

 

Çin İş Adamları Heyeti Tekirdağ TSO ziyaretlerinin ardından Başkan Günay’ın teşrifleriyle, Tekirdağ Valiliği ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesine ziyaret gerçekleştirdiler ve planlanan yatırımlar konusunda fikir alışverişinde bulunuldular.

ÇİN İŞ ADAMLARI TEKİRDAĞ TSO’YU ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 8
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7336
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7539