USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

CHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti


29.05.2018

CHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tekirdağ Milletvekili Adayları ve CHP Heyeti, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Tekirdağ Milletvekili Adayı Faik Öztrak, Milletvekili Adayı İlhami Özcan Aygun, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Ökten, CHP İlçe Başkanı İlker Yağcıoğlu ve parti yetkilileri katılım sağlarken Tekirdağ TSO tarafından, Meclis Başkanı Hakan Şık, Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyeleri ile Komite Başkanları katıldı.

Meclis Başkanı Hakan Şık, CHP yetkililerinin odamızı ziyaret etmesinden dolayı Meclis Divanı adına teşekkür etti ve memnuniyet duyduğunu belirtti.

Tekirdağ TSO Başkanı Günay da, “Şahsım ve kurumum adına sizleri saygıyla selamlıyor, hoş geldiniz diyorum. Öncelikle, mübarek günleri yaşadığımız on bir ayın sultanı Ramazan’ın hayırlı olmasını diliyorum. 24 Haziran seçimleri kentimiz ve ülkemiz adına büyük önem arz etmektedir, bu nedenle gerçekleşecek seçimlerin ilimize, bölgemize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyor, sizlere seçim çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi.

 

CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda olmaktan memnuniyet duyduğunu, Tekirdağ İş Dünyasını temsil eden kişilerle bir arada olmaktan dolayı başta Tekirdağ TSO Başkanı ve Meclis Başkanına teşekkür ediyorum dedi. Öztrak, 24 Haziranda gerçekleşecek seçimlerle ilgili CHP’nin projeleri ve çalışmalarına dair bilgiler aktardı. Konuşmaların ardından soru-cevap bölümünden sonra CHP Heyeti ve Tekirdağ TSO Yöneticileri iftar yemeğine geçti ve yemeğin ardından CHP heyeti odamızdan ayrıldı.

CHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret EttiCHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret EttiCHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret EttiCHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret EttiCHP Tekirdağ Milletvekili Adayları Odamızı Ziyaret Etti
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 12
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1619
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7133
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7421