USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET


31.08.2015

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET

 

Cumhuriyet Halk Partisi Milletvekillerinden Manisa Milletvekili Mazlum Nurlu ve Konya Milletvekili Mustafa Hüsnü Bozkurt, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Meclis Başkan Yardımcısı İlhami Özcan Aygun, Yönetim Kurulu Üyesi Göksel Karaevli, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Şeref Çetin, Süleymanpaşa İlçe Başkanı  Murat Uysal, CHP Tekirdağ İl ve İlçe Başkanlığı yetkilileri katıldılar.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Tekirdağ TSO Başkanı Günay; “Hoş geldiniz, şahsım ve kurumum adına sizleri odamızda ağırlamaktan son derece memnuniyet duyduğumu ifade etmek istiyorum. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak üyelerimize maksimum fayda sağlarken, üyelerimizin iş hayatlarında doğru gelişmesine ve dünya ile rekabette avantajlı taraf olmasına yardımcı olan bir kurum misyonumuz bulunuyor. Şehrimizin sosyal, kültürel ve ekonomik gelişimine katkı sağlayacak projeleri önemsiyor ve bu konuda ilimiz milletvekilleri, merkezi idarecileri, yerel yöneticileri ve şehrin kanaat önderleri ile sık sık istişare toplantıları düzenliyor ve neler yapabiliriz? sorusunun cevabını arıyoruz. Ülkemiz son günlerde zor günlerden geçiyor. İş dünyası temsilcileri olarak yaşanan olayların biran önce son bulmasını arzuluyor ve ekonomimizin sekteye uğramadan daha güçlü bir şekilde devam etmesini istiyoruz. Bu anlamda ben nazik ziyaretiniz için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

Gerçekleşen toplantıda son günlerde yaşanan ve Türkiye’yi özellikle ekonomik yönden etkileyen konular masaya yatırıldı ve birçok konuda fikir alışverişinde bulunuldu. Görüşme, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi ve CHP Heyeti odamızdan ayrıldı.

 

CHP MİLLETVEKİLLERİNDEN ODAMIZA ZİYARETCHP MİLLETVEKİLLERİNDEN ODAMIZA ZİYARET
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 0
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7652
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7855