USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

CHP MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER ODAMIZI ZİYARET ETTİ


06.10.2015

CHP MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER ODAMIZI ZİYARET ETTİ

 

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer,  Süleymanpaşa İlçe Başkanı Cenk Boduç ve CHP yöneticileri Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Toplantı Salonu’nda gerçekleşen görüşmeye, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurulu Üyeleri Cemil Koçaş, Kemal Küçük, Muzaffer Destereci ve Genel Sekreter Yardımcısı Atakan Üzel katıldılar.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “ sizleri şahsım ve kurumum adına selamlıyor, hoş geldiniz diyorum. Ülke olarak zor günlerden geçiyoruz. Çevremizde bitmek tükenmek bilmeyen bölgesel karışıklıklara ilave oluşan siyaset tablosunun belirsizliği, terör örgütleri aracılığı ile kurgulanan kaos senaryoları ile karşı karşıyayız. İş dünyası temsilcileri olarak, ülkemizi büyütmenin, kentimizi yaşanabilir hale getirmenin, refah seviyemizi arttırmanın yollarını, yöntemlerini arıyor bunun için emek sarf ediyoruz. Ülkemizin güven ortamına, huzura, istikrara ve makro ekonomik reformist anlayışa ihtiyacı var. Türkiye’de ekonomik göstergeler bizlere şunu söylüyor; son 4-5 yıldır orta gelir tuzağına takılmıştık şimdi düşür gelir grubuna doğru yön görmeye başladık. Türkiye’nin yaşadığı olumsuz gelişmeler iş dünyasını da etkiliyor. Siyasi partilerimizin seçim vaatlerine baktığımızda ekonomik anlamdaki projelerin yer alması ve ön planda tutulması iş dünyası temsilcileri olarak bizleri mutlu ediyor. 1 kasım da gerçekleşecek seçimlerin şehrimiz ve ülkemize hayırlı olmasını diliyor, gerçekleştirdiğiniz ziyaret için sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

 

CHP Tekirdağ Milletvekili Candan Yüceer ise, “sizleri ziyaretimizde, her seferinde bizleri nezaketle karşılıyorsunuz. Öncelikle sizlere teşekkür etmek istiyorum bu konudaki hassasiyetinizden dolayı. Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası olarak çalışmalarınızı yakında takip ediyor, mutluluk duyuyorum. Türkiye zor bir sınavdan geçiyor. Ülke olarak her alanda yaşanan olumsuzluklar bizleri etkiliyor. İş dünyasının yaşadığı sıkıntıların bilinceyiz ve şunu söylemeliyim ki; üretim olmadan emek olmadan yaşam da olmuyor. Sizlerden gelen ve gelecek olan önerileri dikkate alıyor buna göre çalışmalarımızı yürütüyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası olarak yürüttüğünüz çalışmalarda yanınızda olduğumuzu belirtiyor, elimizden geleni yapacağımızı ifade etmek istiyorum” dedi.

 

CHP MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER ODAMIZI ZİYARET ETTİCHP MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER ODAMIZI ZİYARET ETTİCHP MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER ODAMIZI ZİYARET ETTİCHP MİLLETVEKİLİ CANDAN YÜCEER ODAMIZI ZİYARET ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 2
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 1609
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 7123
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 7411