USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

ÇEBİ’lerden Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a ziyaret


27.11.2019

ÇEBİ’lerden Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a ziyaret

 

Kaptan Demir Çelik Şirketler Grubu, Martaş Liman İşletmeleri, Çebi Kaptan Denizcilik, Kaptan Metal, Nur Gemicilik ve Tekirdağ Şafak Gazetesi Kurucusu Yaşar Çebi, Kaptan Demir Çelik Genel Müdürü Orhan Çebi, Kaptan İş Makinaları Ltd. Şti. Yetkilisi Tayfun Sabri Çebi ve beraberindeki heyetle birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret ettiler.

 

Tekirdağ’da birçok farklı sektörde yatırımları bulunan ve faaliyet gösteren Çebi ailesinin ziyaretlerinden mutluluk duyduğunu belirten Başkan Günay, “Türkiye’nin önemli sanayi kuruluşları arasında yer alan firmaları ile şehrimizin, bölgemizin ve ülkemizin kalkınmasında aktif rol alan ve bölgemizde istihdama katkı sağlayarak bunun yanı sıra şehrimizin sosyal ve ekonomik hayatına sağladıkları yatırımlarla hayırsever girişimlerde de bulunan Çebi ailesine kıymetli büyüğümüz Yaşar Çebi nezdinde teşekkür ediyor, çalışmalarınızda sizlere başarılar diliyorum.” dedi.

ÇEBİ’lerden Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a ziyaretÇEBİ’lerden Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a ziyaretÇEBİ’lerden Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a ziyaret
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 0
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2379
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11553
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11801