USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BULGARİSTANDAKİ TÜRK MİLLETVEKİLLERİNDEN TEKİRDAĞ TSO’YA ZİYARET


26.01.2015

BULGARİSTANDAKİ TÜRK MİLLETVEKİLLERİNDEN

TEKİRDAĞ TSO’YA ZİYARET

 

 

Bulgaristan Hak ve Özgürlük Hareketi Partisi Milletvekilleri Hüseyin Hafızov, Aydoğan Ali ve Trakya Temsilcisi Güner Çetin, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ı ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ TSO Başkan Yardımcısı Mestan Özcan ve Genel Sekreter İrfan Ekici de iştirak ettiler.

 

Bulgaristan’ın ekonomik ve sosyal durumuna ait bilgiler paylaşan Bulgar Vekilleri, Türk yatırımcıları Bulgaristan’a yatırım yapmaya davet ettiklerini ve özellikle Trakya bölgesindeki yatırımcıları Bulgaristan’da görmekten mutlu olacaklarını ifade ettiler. Bulgaristan Parlamentosunda 240 milletvekili bulunduğunu belirten Vekil Hafızov, parlamentoda 38 Türk Milletvekili bulunduğuna dikkat çekti.  Başkan Günay ve Başkan Yardımcısı Özcan ile bir süre görüşen Milletvekilleri, ortak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulundular. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Başkan Günay, Tekirdağ TSO olarak her zaman işbirliği konusunda ortak çalışmaları yapmaya hazır olduklarını sözlerine ekledi.

BULGARİSTANDAKİ TÜRK MİLLETVEKİLLERİNDEN  TEKİRDAĞ TSO’YA ZİYARETBULGARİSTANDAKİ TÜRK MİLLETVEKİLLERİNDEN  TEKİRDAĞ TSO’YA ZİYARET
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805