USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BJK Başkanı Fikret Orman Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda


11.09.2018

BJK Başkanı Fikret Orman Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda

Beşiktaş Jimnastik Kulübü Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği’nin yeni lokalinin açılışını gerçekleştirmek üzere geldiği Tekirdağ’da ilk olarak Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyarette bulunarak Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’la görüştü. Gerçekleşen görüşmeye Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, Hayrabolu Belediye Başkanı Fehmi Altayoğlu, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Göksel Karaevli, Tekirdağ TSO Meclis Üyeleri, Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Atakan Tuncel ve dernek yetkilileri katılım gösterdi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay; “Sevgili başkanımızın odamızı ziyareti nedeniyle duyduğum mutluluğu ifade ederek sözlerime başlamak istiyorum, değerli başkanımız ve kıymetli misafirler hoş geldiniz. Fikret Başkanla farklı zamanlarda bir arada bulunduk. Anlayışı, nezaketi ile spor camiasına, Beşiktaş Jimnastik Kulübü’ne vermiş olduğu katkı, başarı ortadadır. Fikret Başkan bundan önce odamızı ziyaret ettiğinde şehrimizde Kartal Yuvası Store Mağazasının açılışını yapmıştı, şimdi de derneğin yeni lokalini açmak üzere geldiğinde de sağ olsun yine bizleri ziyaret ederek onurlandırdı. Kendisine ziyaretinden dolayı şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Diğer yandan açılışını gerçekleştireceğimiz Tekirdağ Beşiktaşlılar Derneğinin yeni lokalinin hayırlı olmasını diliyorum, nazik ziyaretinizden dolayı tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Gerçekleşen ziyaret, gündeme ilişkin konuların görüşülmesinin ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi ve BJK Heyeti, dernek lokalinin açılışını gerçekleştirmek üzere odamızdan ayrıldı.

 

BJK Başkanı Fikret Orman Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’ndaBJK Başkanı Fikret Orman Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’ndaBJK Başkanı Fikret Orman Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’ndaBJK Başkanı Fikret Orman Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nda
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 17
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2722
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11470
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11718