USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BELARUS İSTANBUL BAŞKONSOLOSU TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARETTE BULUNDU


11.04.2017

BELARUS İSTANBUL BAŞKONSOLOSU TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARETTE BULUNDU

 

Belarus İstanbul Başkonsolosu Vladimir Mironoviç, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Başkonsolosun ziyaretine Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Galip Öge, Yönetim Kurulu Üyeleri Göksel Karaevli, Cemil Koçaş ve Genel Sekreter İrfan Ekici katıldılar.

Belarus İstanbul Başkonsolosu Mironoviç’in ziyaretlerinden memnuniyet duyduğunu belirten Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, Tekirdağ’ın ekonomik ve ticari hayatına dair bilgiler aktardı. Benzer iş kollarına sahip firmalarla Belarus’lu firmaları bir araya getirip ticareti geliştirme konusunda yapılacak etkinliklere olumlu baktığını ifade Başkan Günay, günün anısına Başkonsolos Mironoviç’e hediye takdim etti.

Başkonsolos Mironoviç ise, Tekirdağ TSO Başkanı Günay’a nazik karşılanmalarından dolayı teşekkür ederek başladığı sözlerinde Belarus’un ekonomik yapısı ve Türkiye ile bilhassa Tekirdağ ile hangi ortak sektörlerde birlikte iş yapılabileceğine dair bilgi paylaşımında bulundu. Belarus’un ekonomik durumu ve yabancı yatırımcılara sağladığı avantajları da içeren bir sunum yapan Mironoviç, ziyaret anısına Başkan Günay’a Belarus’a özgü hediyeler takdim etti.

İlerleyen zamanlarda bir araya gelinebileceği konusu üzerinde mutabık kalınması ve Türkiye-Belarus ekonomik işbirliği konuları üzerinde konuşulmasının ardından Başkonsolos Mironoviç odamızdan ayrıldı.

 

 

 

BELARUS İSTANBUL BAŞKONSOLOSU TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARETTE BULUNDUBELARUS İSTANBUL BAŞKONSOLOSU TEKİRDAĞ TİCARET VE SANAYİ ODASI’NA ZİYARETTE BULUNDU
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 53
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2677
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11425
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11673