USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Batı Marmara Kardeş Odaları Programları


17.06.2019

Batı Marmara Kardeş Odaları Programları

Akçakoca TSO, Alaplı TSO, Bolu TSO, Çaycuma TSO, Düzce TSO, Devrek TSO, Gerede TSO ve Karadeniz Ereğli TSO Başkan ve Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve Genel Sekreterlerinden oluşan Batı Karadeniz Odaları heyeti ziyaretlerde bulunmak ve kardeş oda imza törenleri için Tekirdağ, Kırklareli ve Edirne’de ziyarette bulundular.

Heyet, Tekirdağ programı kapsamında Çorlu Ticaret ve Sanayi Odası ile Çorlu Ticaret Borsası’nı ziyaret etti. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’ni temsilen Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Batı Karadeniz Odaları Heyeti’nin 3 gün süren ziyaretleri boyunca heyete eşlik ederek imza törenlerinde şahitlik yaptı.

Çorlu ziyaretlerinin ardından Lüleburgaz, Babaeski ve Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsaları ziyaret edilmiş olup oda/borsa başkanları, meclis üyeleri ile bir araya gelinerek bölgesel işbirliği konularında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmuştur.

Kırklareli ziyaretlerinde oda/borsa başkanları ve yöneticileri Kırklareli Valisi Osman Bilgin’i makamında ziyaret etti. Vali Bilgin tarafından samimi bir ortamda karşılanan misafirler kendilerini tanıtarak Odaları hakkında bilgiler verdiler. Kırklareli Valisi Osman Bilgin ve Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay’ın şahitliğinde Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Soner Ilık ve Odaların Başkanları tarafından “Kardeş Oda Protokolü” imzalandı. İmza töreninin ardından “Atatürk Evi” ile “Ali Rıza Efendi Kültür Evi” ziyaret edildi. Ziyaretlerin son gününde heyet Edirne’ye geçerek Edirne TSO ve Edirne TB Yöneticileri ile bir araya gelerek sonrasında Edirne şehir gezisi yapıldı.

Üç gün boyunca Trakya oda/borsalarını ziyaret eden Batı Karadeniz Odaları Heyeti’nin yapmış olduğu ziyaretlerin bölgesel işbirliği açısından son derece önemli olduğunu vurgulayan Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Odalar arası iletişimi güçlendirmek, hizmet standartlarını yükseltmek, ortak faaliyetler tertiplemek ve çalışmalar ile daha etkin ve nitelikli projeler üretmek, sosyal ve kültürel faaliyetlerde işbirliği yaparak odaların sosyal kalkınmaya olan katkısını artırmak öncelikli hedeflerimiz arasındadır. Gerçekleşen ziyaretler vesilesiyle odalarımız, borsalarımız çok daha güçlü ilişkiler kuruyor ve böylelikle üyelerimize yeni fırsatlar yaratmış oluyoruz. Bu kapsamda ziyarete katılan tüm oda/borsa başkanlarımıza, yöneticilerimize ve genel sekreterlerimize katılımlarından dolayı teşekkür ediyor, bölgelerimiz ve ülkemiz adına hayırlı olmasını temenni ediyorum.” dedi.

Batı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları ProgramlarıBatı Marmara Kardeş Odaları Programları
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 4
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2383
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11557
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11805