USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

BAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİ


08.04.2017

BAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİ

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Tekirdağ/Süleymanpaşa’da bulunan dumansız sanayi bölgesinde incelemelerde bulunarak üyelerimizle istişarede bulundu. Gerçekleşen ziyaretlere Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Galip Öge ve  Erhan Tanrıöver, Sayman Üye Taner Karaoğlu, Disiplin Kurulu Başkanı Hakan Şık katıldılar.

Odamıza kayıtlı 1. Grupta faaliyet gösteren Meral Tarım ve Bahçe Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. yetkilisi Ziya Meral’i ziyaret eden ekip ardından 4. Grupta faaliyet gösteren Başkan Nakliyat-Madencilik ve Trafik İşleri Tic. Ltd. Şti. Yetkilisi Galip Öge ile görüştü.

 

Tekirdağ TSO Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, ziyaret edilen firmalardan bilgiler aldı ve firmaların sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerine dair görüş alışverişinde bulundu. Her iki firmaya da çalışmalarında kolaylıklar dileyen Başkan Günay firma yetkililerine teşekkür etti.

 

 

BAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİBAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİBAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİBAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİBAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİBAŞKAN GÜNAY DUMANSIZ SANAYİ BÖLGESİNDE İNCELEMELERDE BULUNARAK ÜYELERİMİZLE İSTİŞARE ETTİ
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 13
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2637
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11385
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11633