USD Alış: | USD Satış: | Euro Alış: | Euro Satış:

Başkan Günay; Sadece Ekonomik Boyutta Değil, Tekirdağ’ı İlgilendiren Her Konuyu Masaya Yatırarak Bu Yönde Adımlar Atıyoruz.


02.05.2018

Başkan Günay; Sadece Ekonomik Boyutta Değil, Tekirdağ’ı İlgilendiren Her Konuyu Masaya Yatırarak Bu Yönde Adımlar Atıyoruz.

 

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkan Yardımcıları ile Kâtip Üye, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulu Üyelerinden oluşan Tekirdağ TSO Heyeti olarak, Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret etti.

 

Söz konusu ziyarette Vali Ceylan, Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay nezdinde oda yöneticilerine başarılar dileyerek hayırlı olsun dedi.

Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay, “Odamız organ seçimlerini tamamladıktan sonra meclis ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımızla Valimiz Sayın Mehmet Ceylan’ı ziyaret etmek istedik.  Ticaret ve Sanayi odaları bulunduğu ilin dinamiklerinde son derece öneme sahip meslek kuruluşlarıdır. Bu doğrultuda oda olarak çalışmalarımızı sadece ekonomik boyutta değil, Tekirdağ’ı ilgilendiren her konuyu masaya yatırarak bu yönde adımlar atmaya özen gösteriyoruz.  Yönetim kurulu ve meclisimizdeki arkadaşlarımız, Tekirdağ’a kattıkları değer açısından kendi sektörlerini temsil ediyorlar. Bizler de bunun bilincinde, sizlerle şehrimiz için, bu vatan için elimizden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğumuzu belirtiyor, tüm arkadaşlarım adına nazik kabulünden dolayı Valimize teşekkür ediyorum.“ dedi.

 

 

 

 

Başkan Günay; Sadece Ekonomik Boyutta Değil, Tekirdağ’ı İlgilendiren Her Konuyu Masaya Yatırarak Bu Yönde Adımlar Atıyoruz.Başkan Günay; Sadece Ekonomik Boyutta Değil, Tekirdağ’ı İlgilendiren Her Konuyu Masaya Yatırarak Bu Yönde Adımlar Atıyoruz.
Günlük Ziyaretçi Sayısı : 1
Haftalık Ziyaretçi Sayısı : 2461
Aylık Ziyaretçi Sayısı : 11635
Toplam Ziyaretçi Sayısı : 11883